Sūdzību dēlis: CSDD testā regulāri tiek mainītas pareizās atbildes!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Man ir sūdzība par tiem, kas maina ceļu satiksmes noteikumus! Drīz cilvēki vispār nesapratīs, kā pareizi rīkoties, braucot ar auto!”

CSDD testā regulāri tiek mainītas pareizās atbildes!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Piemēram, CSDD testā viens no jautājumiem – man šķērslis ir priekšā un pretī stāv auto. Pēc vecajiem noteikumiem, man jālaiž otrs auto, bet tagad pareizā atbilde cita – man ir priekšroka! Tas ir trakums, cilvēku mānīšana! Tā ir vairākos jautājumos!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Mārtiņš.

69 komentāri

69 komentāri

 • Sanita Morganite
 • Loreta Jurkeviča
 • Māris Melders

  Māris Melders

  Nu tagad es arī netīk sen biju uzsācis kāds man izskaidros cik rokām ir jābūt lai to paveiktu???
  • Ar T Is
  • Janis Dronka
  • Edgars Edvards Zilvers

   Edgars Edvards Zilvers

   Man reāli ir līdzi vienmēr 2x 1kg un otrā auto 2x 1kg un 1x 4kg...jo ir nācies dzēst degošu auto uz šosejas(auto mans nedega)
  • Raivis Brūvers

   Raivis Brūvers

   Māris Melders, šeit jau nav minēts cik cilvēku un cik ugunsdzēšamo aparātu ir pieejami. Ir tikai prasīts kā to darīt efektīvāk. Un atbildē ir atslēgas vārdi "visus vai cik iespējams". Ja ir iespējams tikai vienu un kad viens tukšs, tad ņemt otru utt, tas iekļaujas zem "cik iespējams".
 • Lauris Ziediņš

  Lauris Ziediņš

  Bet nez kāpēc,ja luksaforam sarkarno ar zaļo samainītu vietām,tad diez vai uzsāktu braukt pie sarkanās gaismas vai otrādi pie zaļā mestu pa mēmajiem.
  • Valentin Gribanov

   Valentin Gribanov

   Lauris Ziediņš Nu te gan visai, uz sarkano vel ka mauc.
 • Janis Masalskis

  Janis Masalskis

  Jautājums ir par to, ka iepriekš konkrētajam cilvēkam, autoskolā tika mācīts, ka sirds masāža tiek veikta pareizi, stāvot/tupot, ar kājām plecu platumā.
  Konkrētajā piemērā, pareizā atbildē redzams, kājas ir kopā.
  Jautājums- kā tiek veikts pareizi?
  Būtībā abos veidos tu pildīsi funkciju, sirds masāža, bet pareizāk tu pildīsi, atpogājot, attaisot virsdrēbes.
  Manuprāt jautājumam bij jābūt- Kā tiek veikts pareizāk, nevis pareizi.
 • Kaspars Matusevics

  Kaspars Matusevics

  Neesu manījis atbilžu maiņu, tur vien pats sevi var vainot. Ja uz brauktuves ir šķērslis, priekšrocība ir atkarīga no apstākļiem, to autors neminēja.
  Ja ceļš ir līdzens, pārredzams, tad priekšroka būs tam, kura joslā nav šķerslis, bet ja ir stāvs kalns, tad priekšroka ir tam, kas brauc augšup, neveidojiet pasakas. Tieši šādus variantus es atceros no testa, ja šķirsta cauri nelasot, tad kļūdu arī nopelnīsiet.
  Kā saka, ja liekas, ka kaut kas smird, sākumā pārliecinies vai neesi apdirsies tu pats.
  • Ineta Masaļska

   Ineta Masaļska

   Kaspars Matusevics man bijis tā. Ka jautājumi un atbildes ir gan vienādas grāmatā gan internetā. Bet uzpiežot "pareizo atbildi" internetā. Uzrada, ka ir nepareizi. Bet tajā pašā laikā, grāmatā tā atbilde ir pareiza. Tad kam ticēt?🤔
  • Kaspars Matusevics

   Kaspars Matusevics

   Ineta Masaļska Grāmatā, testos, mēdz būt diezgan daudz kļūdas, vajag vadīties pēc pašiem noteikumiem, kad mācijos atradām jūru ar nepareizām atbildēm grāmatā..
   Par cik grāmatu nav veidojis CSDD, viņus par to vainot nevar.
   Pašiem noteikumiem gan būtu jābūt pareiziem, ja vien grāmata nav no PSRS ēras, tur neko nepareizu nekonstatējām, ja atmiņa nepieviļ.
  • Ineta Masaļska

   Ineta Masaļska

   Kaspars Matusevics nu skaidrs. Sāku jau domāt, kam ta ticēt😀 un tiešām tā ir bijis vairākas reizes, ne vien viena atbilde.
  • Kaspars Matusevics

   Kaspars Matusevics

   Ineta Masaļska Jā, es brīnos ka instruktors neieminējas un nepamanīja pats... ja rodas bažas par to vai jautājuma atbildes nav aplamas, jākonsultējas ar instruktoru, tas ir viņu pienākums un ir patīkami zināt, ka neesi pussagatavots, lai piedalītos ceļu satiksmē.
 • Echelo

  Echelo

  A kur problēma ar jautājumu rakstā? Tik tiešām, pareizais veidz, kā veikt ir sirds masāžu, ir pilnīgi atbrīvojot cietošā krūškurvi no apģērba, pat no krūšturiem sievietēm. Glups raksts
 • Matīss Celmiņš

  Matīss Celmiņš

  Mārtiņam ar to dēli pa pieri! Atbilžu secība tiek mainīta un tas ir loģiski! Bet pašas atbildes kā tādas bija ir un būs tādas kādām viņām ir jābūt! Tad tam Mārtiņam tiesības nevar dot ka cer tos noteikumus kārtot wnk kā dzejolīti nepiedomājot līdzi!
 • Ginta

  Ginta

  Nav tur kļūdas. Domāju ka autors aizmirsa piebilst ka šķērslis ir braucot augšupceļā un ir uzstādīta ceļa zīme stāvs augšupceļš. Tā kā draugi mīļie mācāmies noteikumius. Es pasniedzēja autoskolā.....
 • Rihards Sefanovskis

  Rihards Sefanovskis

  Sūdzibu deļa Mārtiņš ir slikti macījies! 🙈

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!