Sūdzību dēlis: CSDD testā regulāri tiek mainītas pareizās atbildes!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Man ir sūdzība par tiem, kas maina ceļu satiksmes noteikumus! Drīz cilvēki vispār nesapratīs, kā pareizi rīkoties, braucot ar auto!”

CSDD testā regulāri tiek mainītas pareizās atbildes!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Piemēram, CSDD testā viens no jautājumiem – man šķērslis ir priekšā un pretī stāv auto. Pēc vecajiem noteikumiem, man jālaiž otrs auto, bet tagad pareizā atbilde cita – man ir priekšroka! Tas ir trakums, cilvēku mānīšana! Tā ir vairākos jautājumos!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Mārtiņš.

69 komentāri

69 komentāri

 • Янис Прусис

  Янис Прусис

  Pirmkārt jā tā tajā bildē it nepareiza atbilde. Un da loģiski ka mainīs, tad jau visiem būtu tiesības ar pirmo un tas ir csdd protams. Ar ar izgāju nesen teorijas eksāmenu un bez problēmām vnk mācīties vaig...
 • Alīna Skalbe
 • Vitalijs Skeranskis

  Vitalijs Skeranskis

  Jbl kur poblēma nokārtot eksāmenu ar 30 jautājumiem?
 • Janis Kolego
 • Irēna Puķīte

  Irēna Puķīte

  Lai puisis pamācās pirmo palīdzību,tad arī atbilde pēc zīmējuma būs saprotama.
 • Veiksmes Džentlmenis

  Veiksmes Džentlmenis

  Ja Tu zini pareizo atbildi ,Viņi var mainīt kaut vai zeķes pret šņabi ,tas netraucē ! Protams ,ja esi iemācijies testu ,kā datorspēli ,tad ir savādāk. Mūžu dzīvo ,mūžu mācies ! :)
 • Rainers Sivoho
 • Gunars Osis

  Gunars Osis

  Svētā govs! Nelaižiet to plānprātņu tuvumā CSDD nedo dies noliks vel tiesības un sāks braukāties.. :D
 • Jānis Āboltiņš
 • Andris Sidoraks

  Andris Sidoraks

  Bieži esmu kārtojis CSDD teorijas eks. un ir tur nepilnības, kuras vajadzētu uzlabot. - Nav loģiski 4 atbilžu variantā norādīt kā 2. - Abi iepriekšminētie varianti ir pareizi, lai gan pēctam seko 3 un 4 atbilžu variants. Jaunajās grāmatās ir padaudz kļūdu. Vienīgi bez ķļūdām ir samaksa par eksāmenu un tiesību maiņa - tā ir tieši tāda, kāda norādīta cenrādī.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!