Sūdzību dēlis: “CSDD eksāmenā ir pilns ar pareizrakstības un pieturzīmju kļūdām!”

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

33 komentāri
“CSDD eksāmenā ir pilns ar pareizrakstības un pieturzīmju kļūdām!”
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“CSDD atrodamais eksāmens autovadītājiem (B kategorija) ir pilns ar pareizrakstības un pieturzīmju kļūdām!”

“Tas traucē uztvert jautājuma būtību, tie ir pārprotami, tas sekmē izkrišanu eksāmenā.

Kā tāda līmeņa iestādē kā “CSDD” var pastāvēt šāda valsts valodas normu neievērošana?” vaicā Bez Tabu skatītāja Anna.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Laima Burtniece Kauliņa
  +14 +14 0

  Laima Burtniece Kauliņa

  Un kas tieši tur nav saprotams??? Viss apvilktais ir saprotams un nav parprotams! Ja nemacas, tad loģiski, ka izgāžas??‍♀️
 • Patricia Greidane
  +12 +11 -1

  Patricia Greidane

  Izskatīju cauri, jautājumi viegli un nav ko tur nesaprast. Un vēl piedevām, ekrānšāviņi veikti nevis eksāmena laikā, bet pildot savā nodabā pieejamo testu, kurš nav tas pats, ko csdd izmanto uz vietas eksaminācijā. Tas ir tikai paraugs :) un daļā no ekrānšāviņiem tā īsti kļūdas nesaskatīju... ?
 • Kristaps Pastars
  +7 +7 0

  Kristaps Pastars

  Jā, kļūdas ir, bet ne tādas, lai nevarētu saprast jautājuma būtību un tāpēc izkrist eksāmenā. Piedevām, liekot valsts eksāmenu tas tests nav gluži tas pats , kas atrodams CSDD mājaslapā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl