Sūdzību dēlis: Cilvēku mānīšana automazgātavā: norādīts, ka varēs mazgāt 60, īstenībā tikai 50 sekundes!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

10 komentāri
Cilvēku mānīšana automazgātavā: norādīts, ka varēs mazgāt 60, īstenībā tikai 50 sekundes!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Gribēju ziņot par cilvēku mānīšanu automazgātavā, kas atrodas T/C “Rīga Plaza” teritorijā, Mūkusalas ielā 71.”

“Ir norādīts, ka, iemetot 50 centu monētu, automašīnas mazgāšanai paredzētas 60 sekundes, taču patiesībā, ja iemet 50 centus, laiks auto mazgāšanai ir 50 sekundes. Kur paliek 10 sekundes? Vai tas varētu būt godīgi?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Sanita.