Sūdzību dēlis: Cik reižu ir nācies Mežaparkā lēkt sniega kupenā vai peļķē un būt apšļakstītai!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Apnicis tas, kas notiek Mežaparkā! Sakarā ar būvniecību mašīnas regulāri brauc iekšā, neievērojot zīmi – dzīvojamā zona.”

Cik reižu ir nācies Mežaparkā lēkt sniega kupenā vai peļķē un būt apšļakstītai!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Brauc vieglās, smagās mašīnas un arī traktori. Arī Pašvaldības policija neievēro zīmi – dzīvojamā zona. Kam tad lai sūdzas?

Cik reižu ir nācies ar bērnu ratiem lēkt sniega kupenā vai peļķē un būt apšļakstītai. Neviens neievēro braukšanas ātrumu!”

1 komentārs

1 komentārs

  • Zigmārs Romanovskis

    Zigmārs Romanovskis

    Latvieši esot dziedātājtauta,tāpēc vajag jaunu estrādi. Atliek uzraut: liku bēdu zem akmeņa, un platu smaidu soļot tālāk?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!