Sūdzību dēlis: Cik cilvēkiem vēl jāpakļūst zem mašīnas, lai kāds kaut ko sāktu darīt?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Valmierā, Rubenes ielā, ir bīstama gājēju pāreja.”

Cik cilvēkiem vēl jāpakļūst zem mašīnas, lai kāds kaut ko sāktu darīt?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Ļoti bieži notiek negadījumi, sabrauc cilvēkus. Autobraucēji ignorē gājēju pāreju – pat netraucē apbraukt tevi, ja esi jau uzkāpis uz pārejas. Ja tikai stāvi un gaidi, kad kāds apstāsies, ļoti bieži neviens nemaz neapstājas!

Dzīvoju blakus mājā, ļoti bieži var novērot, cik gadījumi ir ar laimīgām beigām! Pāreja ir apgaismota, bet ceļa posms ir taisns un praktiski neviens nebrauc ar 50 km/h.

17. septembrī notika kārtējais negadījums, kur cietis cilvēks .Vai tiešām nav iespējams sakārtot šo cełļ posmu? Cik cilvēkiem vēl jāpakļūst zem mašīnas, lai kāds kaut ko sāktu darīt?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Līga.

24 komentāri

24 komentāri

 • Artūrs Zakss

  Artūrs Zakss

  Pāreja, kā pāreja, tā nav bīstama... daži vadītāji ir debīli. Arī daži gājēji ir tādi paši, jo nepaskatās vai kāds brauc vai nē un tik iet, jo uzskata ka neskatoties no tā cik tuvu ir māšina gājējam ir priekšroka (jā priekšroka ir, bet palaid labāk mašīnu), un vadītājs nepaspēj noreaģēt. Bet piekrītu ir novērotas pārejas kuras ir nepareizi konstruētas tb. pirms pārejas ir pietura, vai iespēja novietot auto, kas aizsedz gājēju pāreju.
 • Solvita Silina

  Solvita Silina

  Lietuvā ir ļoti labs risinājums - pirms gājēju pārejas ir uzstādīts guļošais policists! Autovadītāji vienmēr sabremzēsies.
 • Sabīne Grobiņa

  Sabīne Grobiņa

  Gājeji jau ar nav eņģeļi iet pat nepaskatoties Tā pat kā par atstarotajiem , cilveks uzskata ja vinš redz tad viņu redz - ne vellna neredz to tumšo cilvēku puskreslā nemaz nerunājot par tumsu un ārpus pilsetas
 • Andris Stasja

  Andris Stasja

  Vispariba viss fufels. Jasaliek kmeras uz katras parejas tad zinas kurs vainigs un kurs nee.

  Ir lietas neapstridamas. Un to punkti butu.

  1
  Klukst pie parejam. Tadel ari nestajas neviens jo kad poestaj skatas ka uz mulkiem.
  2
  Skrien pāri 3 un vairak metri jau no parejam domajot kad jalaiz.un laidis.

  3
  Austinas iet griezas neskatas cik talu bremze vai ne paspes vai ne. Vai vnk pabrauks garam jo bremzet iztaisot avarijas situacijas at neviens netaisas.

  4
  Ziemas laika skrien iet apstajas un gaida ka ķegļos trapīs vai nee. Un viss iepriekš minetais pie ša punkta. Uu. Te var runat daudz.
  Lai saliek kameras un bus viss zinams kas kur ko. Un jariko kursi .kaut pa 2 eiro ar atzimem. Kad kurss iziets tiem kam nav tiesibu. Izsniedzot kartiņu. Atelojot dazadas situacijas ar auto un pareju speciala laukumaa.
 • Vita Dišlere

  Vita Dišlere

  Gluži manas domas, jāliek gulošais policists.Ja tik nevērīgi pilsētā brauc,pirms un pēc gājēju pārejas guļošie policisti🏋️
 • Emvats Mosakovskis

  Emvats Mosakovskis

  Negribu atcerieties. Atraduši maģistrāli ka nevar guļjošo policistu uzlikt. Blakus ir bernudārzs.veikals. vai tiešām nevar paskatīties uz citām pilsētam kur ir gandriz visur guļošie policisti. Tur klat čempionu parkā pie privat mājām ik pec 100 metriem ir pampaki lai neviens neskrien. Negribu vairs runāt par to. Kamer cilvēks nenonāks līdzīgā situācija nesapratīs
 • Lana Cīrule

  Lana Cīrule

  Emvats Mosakovskis, atceries kad Jolantu un delu notieca ar tur.
 • Pelīte

  Pelīte

  Tā pāreja vispār ir bīstama.No rītiem tagad 6 jau nodzēš gaismas kaut arī vēl ir tumšs.Kad nāku pāri no darba ap 8 neviens ir nedomā apstāties.Cilvēkiem ir jāgaida kad ceļš būs galīgi tukšs,jo tikai braucējiem ir jāsteidzās.Tie nebūt nav 50 km. kā ir atļauts un kājāmgājēji protams ir pēdējā vietā.😡
 • HA

  HA

  Pusmetru augsti "LV style" guļošie policisti tur visu elementāri atrisinātu.
  Bet vispār gājējiem uzbrauc tikai gadījumos, kad viņi nolemj, ka CSN ir pārāki par fizikas likumiem. :D
 • Ll

  Ll

  Vai ceļu satiksmes noteikumus neviens vairs nezin? Varbūt ir laiks atkārtot un pamācīties.Brīnums- kā noliek tiesības šādi vadītāji!??

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!