Sūdzību dēlis: Cik cilvēkiem vēl jāpakļūst zem mašīnas, lai kāds kaut ko sāktu darīt?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

24 komentāri
Cik cilvēkiem vēl jāpakļūst zem mašīnas, lai kāds kaut ko sāktu darīt?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Valmierā, Rubenes ielā, ir bīstama gājēju pāreja.”

“Ļoti bieži notiek negadījumi, sabrauc cilvēkus. Autobraucēji ignorē gājēju pāreju – pat netraucē apbraukt tevi, ja esi jau uzkāpis uz pārejas. Ja tikai stāvi un gaidi, kad kāds apstāsies, ļoti bieži neviens nemaz neapstājas!

Dzīvoju blakus mājā, ļoti bieži var novērot, cik gadījumi ir ar laimīgām beigām! Pāreja ir apgaismota, bet ceļa posms ir taisns un praktiski neviens nebrauc ar 50 km/h.

17. septembrī notika kārtējais negadījums, kur cietis cilvēks .Vai tiešām nav iespējams sakārtot šo cełļ posmu? Cik cilvēkiem vēl jāpakļūst zem mašīnas, lai kāds kaut ko sāktu darīt?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Līga.