Sūdzību dēlis: “Ceļu pārvaldes” darba mašīna pārbrauca pāri ietvei, sabojājot visus priekšējos mana īpašuma pagraba logus!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

0 Komentāru
“Ceļu pārvaldes” darba mašīna pārbrauca pāri ietvei, sabojājot visus priekšējos mana īpašuma pagraba logus!

“Labdien! Esmu īpašnieks īpašumam Stabu ielā 102. Vēlos iesniegt sūdzību par to, ka 24.05.2017 A/S “Ceļu pārvaldes” darba mašīna – sarkanais mersedes ar numuru ES 3077 plkst. 11.35 pārbrauca pāri ietvei, sabojājot visus priekšējos mana īpašuma pagraba logus, un pārbrauca pāri svaigi betonētajai ieejai, ignorējot acīmredzamu remontdarbu situāciju.

Uz sienas bija izliktas arī brīdinājuma zīmes par to, ka tiek veikts remonts. Turklāt ceļš, kas ir domāts mašīnām, tajā brīdī bija brīvs.

Biju sūtījis vēstuli ar lūgumu kompensēt nodarītos zaudējumus par bojātiem pagraba logiem un nepieciešamību atkārtoti veikt ieejas betonēšanu.

Viņu atbilde ir pielikumā. Pielikumā pievienoju arī bojāto logu bildes.”

Iesūtīja: Elans

Video

Foto