Sūdzību dēlis: Ceļa zīme, kuru neviens neievēro!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Uz Veldres ielas, jau ilgu laiku, stāv ceļa zīme, kuru neviens neievēro.”

Ceļa zīme, kuru neviens neievēro!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Iespējams, ka ir aizmirsts noņemt,” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Ralfs.

12 komentāri

12 komentāri

 • Dace Zelca

  Dace Zelca

  Autoskolā mācija-nogāz zīmi zemē,skaties uz kuru pusi bult-tur arī nedrīkst stāvēt😁😁😁😁
  • Iveta Kramiņa

   Iveta Kramiņa

   Asprātīga pieeja. Ir būts dažādās autoskolās, šis nebija dzirdēts 😂
 • Evija Beca

  Evija Beca

  Nu jobaidi...Labi rakstitajs nesaprot cela zīmes🤔Bet Bez tabu!?🤔Vini laikam visu pieņem,par ko sūdzas!!!
 • Lauris Berģis

  Lauris Berģis

  🤦‍♂️ nu kur tik glupi var uzskribelēt..😅 zīme, kas nepilda funkciju saistīt ar autovadītāju, kurš to neievēro, ir jābūt jeb vienam, jeb otram variantam..
  1. Ceļu zīme, kura nepilda savu funkciju, pie tā nav vainīgs autovadītājs, ja tā ir aplama..
  2. Ceļu zīme nav vainīga pie tā, ka to negrib ievērot kāds autovadītājs..
  Smiekls nāk par virsrakstu, pilnīgs sviests manuprāt..😅💨
 • Matīss Celmiņš

  Matīss Celmiņš

  Raksta publicētājam pašam vajadzētu iepazīties ar Ceļu Satiksmes noteikumiem. Vakar bij cepiens par to ka čalis pagalmā noparko mašīnu pie mājas uz GĀJĒJIEM PAREDZĒTĀS IETVES un tad brīnās ka saņem sodu. Šodien ATKAL cepiens par neko..zīme norāda, ka apstāties un stāvēt aizliegts ir virzienā no zīmes uz ATPAKAĻU līdz tuvākajam krustojumam visticamāk (kas jau ir atzīmēta ar zīmi Apstāties un stāvēt aizliegts)..tie kas tur tālāk stāv neko nav pārkāpuši! Ja zem ripas būtu bulta uz augšu tad būtu cita lieta.
 • Лера Цируле

  Лера Цируле

  Man tiesību nav, bet pat es zinu ka pēc bildēta rakursa, grūti saprast vai ievēro vai nē. 🙈 Jo zīme rāda ka pirms zīmes apstāties un stāvēt aizliegts... BŪTU bulta uz augšu tad jā, tālāk stāvošas mašīnas neievērotu zīmi... 🤦‍♀️
 • Kristīne Grundmane

  Kristīne Grundmane

  Neizskatās ka kaut kas tiktu pārkāpts. Ceļazīmes ja zin, ar visām papildus zīmēm, tad nebūtu jābūt nekādiem jautājumiem...
  • Matīss Berezovskis

   Matīss Berezovskis

   tur jau redzams, ka sūdzembībelei ģenētiskas problēmas :D
  • Kristīne Grundmane

   Kristīne Grundmane

   Matīss Berezovskis nu tā laikam izskatās 🤷‍♀️
 • Matīss Berezovskis

  Matīss Berezovskis

  Kā pēc šis foto varētu konstatēt, ka konkrētā ceļa zīmi ar papildzīmi netiek ievērota? nu kā? Ja auto ir saliktas bildētājam aiz muguras? Tad neievēro.
  Man jau vairāk izskatās, ka bildētājam vajadzētu atvērt CSN grāmatu, sadaļā "ceļa zīmes"
 • Krabis

  Krabis

  Tā zīme ar papildzīmi norāda apstāšanaās aizlieguma beigas?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!