Sūdzību dēlis: Braukšana no rītiem vilcienā ir drausmīga, jo nākas salt!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Katru dienu mēroju ceļu uz Rīgu ar vilcienu – no Aizkraukles uz Rīgu un atpakaļ.”

Braukšana no rītiem vilcienā ir drausmīga, jo nākas salt!
PIXABAY

“Ar aukstāka laika iestāšanos braukšana vilcienā no rīta ir drausmīga, vagoni netiek apsildīti un visu ceļu nākas salt. Tas nav tikai rudenī, tāpat bija arī pagājušajā ziemā retu reizi vagonā bija normāla temperatūra.

Vai tiešām nevar nodrošināt vagona apsildi?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Jana.

22 komentāri

22 komentāri

 • Ilze Sila
 • nubet

  nubet

  Auksts tam cilvecinam,a nav kur pamizt un vel sliktak tas vot ir sikums!
 • Toms Preits

  Toms Preits

  Nav ko sēdēt pirmajā vai pēdējā vagonā kuros vienmēr būs un ir aukstāks nekā citos vagonos...
 • Elina Valaine

  Elina Valaine

  Šis ir viens no iemesliem, kādēļ ar vilcienu nebraucu. Pirms kāda laika izmēģināju no Rīgas uz Valmieru, un ārā nebija nemaz tik vēss, bet vilcienā pārsalu. Un vēl tā kratīšanās... Nē, paldies😁🙈
 • centigais

  centigais

  Labāk,peronu,uzriktējiet Zasulaukā.Invalīdi no visas Valsts kārto invaliditāti,Ventspils ielā.Pašiem algas,salaupītas,tūkstošos var braukt ar taksi uz savu kantori😁👿
 • Liene Poriete

  Liene Poriete

  Nju taisnība jau ir,ka reti kuru apsilda,bet lai par to ietu sūdzību rakstīt....🤔 Vienkārši siltāk jasaģērbjas.
  • Liga Dambrane

   Liga Dambrane

   tieši tā,kā jau Agnis Bisters raksta,vajag ģērbties atbilstoši sezonai.
  • Ērika Krimska

   Ērika Krimska

   Un kad izkāp...novelc kažoku jo ārā saulīte silta :)
 • Lili Kaķis

  Lili Kaķis

  Nu... Ar kājām pakaļ vilcienam skrienot 100 punkti būs siltāk! 🤔
 • Jānis Albertiņš

  Jānis Albertiņš

  Labāk, ka vēsāks. Kad sāk cepināt, tad gan nav kur likties.
 • Skrīveri-Rīga

  Skrīveri-Rīga

  Kas par muļķībām... Vilcienos ir sasmacis un liels bezgaiss...pie radiatoriem nav iespējams nosēdēt. Pat ziemā gribas raut vaļā logus. Man liekas ka šis ir tas gadījums ,kad "vasarā ar ziemas jaku un tu skaties , kurš ir stulbs un neko nesaprt,es vai tas jakā ".
 • Traki jums loHiem

  Traki jums loHiem

  Katru dienu viss vienā čīkstēšanā un ņaudēšanā!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!