Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

14 komentāri
Braukājam ar numurzīmju dublikātiem! Cik legāli tas ir?

“Sveiki! Neskaitāmas reizes, braucot pa Rīgas ielām, esmu redzējis dīvainu paņēmienu, kā pasargāt pasūtījuma numurus automašīnām – tos izveidojot no plastmasas un uzdrukājot.

Kā zināms, pazaudējot tādu numurzīmi, otru tādu vairs savā īpašumā neiegūt un pazaudēta arī tiek nauda.

Cik zināms, tie ir 5000 eiro, tā nu tiek apieta iespēja zaudēt naudu un pašu unikālo numurzīmi. Cik legāli tas ir????

Iemūžināt sanācis šo vienu, bet esmu manījis tādus neskaitāmus, kas mierīgi stūrē pa Latviju!”

Iesūtīja: Kalvis

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Krists Āboliņš
  +8 +7 -1

  Krists Āboliņš

  Man liekas, ka, ja tu tādu nummuru uzliec, tas ir tas pats kas braukt bez nummura.
 • バー ナン
  +3 +3 0

  バー ナン

  citi brauc ar nr kas vispār nenozīmē neko, nekādu valsts karogu utt, ko te par dublikatiem satraukties
 • Solveiga Zirne
  +1 +1 0

  Solveiga Zirne

  A nav saprotams,priekš kam tad jāizdod 5000eur,ka nevat pazīmēties uz ielas.Mājās plauktā to Nr neviens neredz :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl