Sūdzību dēlis: Bīstami trolejbusu vadi!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kas atbild par stabiem galvaspilsētā, pie kuriem piestiprināti trolejbusu vadi un citi kabeļi?”

Bīstami trolejbusu vadi!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Šodien nejauši pamanīju vienu no tiem, kurš tiešām ir bīstams – Rīgā, Jāņa asara un Lienes ielas stūrī, pie veikala “Lats”!” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Juris.

3 komentāri

3 komentāri

 • Jurec Jurec Inžektors

  Jurec Jurec Inžektors

  Stabs pie apakšas ir līdz pusei nopuvis jo ir pušu un jau pa gabalu redzams ka stabs ir sašķiebies uz ielas pusi
 • Pļeka

  Pļeka

  Un kā izpaužas tā bīstamība? Vadi savilkti uz visam pusēm - nu un kas?
  • Mika

   Mika

   Noej garâm un paskaties, gudrīti!
   Daudzie vadi ir mazàkâ bēda...
   Un cilvêks tikai jautâ pie kâ vērsties...nevis norãda problêmu ...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!