Sūdzību dēlis: Birojā ieraudzījām, ka visām automašīnām ir uzlikta dzeltena lapiņa! Skrējām ārā skatīties – iznākums ir smieklīgs!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
Birojā ieraudzījām, ka visām automašīnām ir uzlikta dzeltena lapiņa! Skrējām ārā skatīties – iznākums ir smieklīgs!

Labdien! Mūsu dienestā visi (gandrīz) kārtīgi pasmējāmies! Ejot pa gaiteni, caur logu var redzēt mūsu autostāvvietu. Ieraudzījām, ka pilnīgi visām mūsu automašīnām logos dzeltenās lapas.

Neizpratnē un nelielā šokā – minūtes laikā to dzirdēja visi darbā esošie. Tā nu skrējām ārā skatīties, kas par lietu, jo mūsu stāvvieta ir ar caurlaidēm, (jo ar stāvvietām taču ir kā ar bitēm – nekad neko nevar zināt)!

Ātri, ātri katrs pie savas mašīnas. Kam bij dusmas, kam smieklīgi. Bet reklāma laba un diena priecīgāka, ka lapiņā nav soda summas! Tiešām smieklīgi!”

Iesūtīja: Sabīne

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Nesapratnē
  0 0 0

  Nesapratnē

  A kas tā pa sūdzību? :O Nav ko ar liekiem mēsliem piesārņot te.
 • Man čista zb jau
  0 0 0

  Man čista zb jau

  Dzekiem ar reklamas iztēli loti labi iet... 100% uzmanibas pievershana :D labs malaci. + vel beztabu noreklame :D
 • hmm?
  0 0 0

  hmm?

  Un tagad noreklamēji to šajā lapā?
  Varējāt vismaz adresi aizkrāsot? Cik var noprast, tad tirgo diskus pa lētu naudu?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!