Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Ceļa posms Ropaži–Sēnīte. Baļķvedējs ar nenostiprinātu kravu! Vienkārši ģeniāli!”

Baļķvedējs ar nenostiprinātu kravu! Vienkārši ģeniāli!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Labi, ka neviens nedabūja baļķi stiklā. Bildē pat var redzēt, ka augšējie baļķi jau aizkratījušies uz aizmuguri! Tādam šoferim tiesības nost,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Gints.

26 komentāri

26 komentāri

 • Sandis Mizis
 • Артур Иванов
 • Mārcis Kovisārs
 • Demo
 • Kārtība

  Kārtība

  Ja godīgi, tad uz vienu krāvumu jābūt divām siksnām. Tātad uz abiem krāvumiem kopā jābūt četrām siksnām.
  Attēlos nav redzams ka krava vispār būtu nostiprināta. Paši balkeni lauka neleks, bet vienmēr pastam iespējamība ka augšējie varētu no vibrācijas pamazām izslidet.
  Ja kravu pareizi izkrauj, tad kustība ir minimāla. Bet nospriegots kravu vajag vienmēr. Ja auto pagastos, stiprinajuma saites to ne notures. Bet siksna uzdevums nav domāts tam. Tās uzdevums ir lai augšējā daļā nepārvietojas krāvumā.
 • Andrejs

  Andrejs

  Kas tur tāds sevišķs,tā tak Latvija,visiem vis pohui neko jaunu neparādījāt
 • Andrejs Vorobjovs

  Andrejs Vorobjovs

  Šoferis sasniedzis galamērķi noņēmis savas štropes. 👍
 • Hmmm

  Hmmm

  Protams, baļķvedējs neapdomīgs, bet.... Vieglā auto vadītājs ar nav labāks - sēž pie stùres un taisa tik bilžukus.
 • Arno
 • Andens

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!