Sūdzību dēlis: Ar ratiem netieku garām pie veikala novietotajiem rolleriem!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vēlējos pasūdzēties par “CityBee” piedāvātajiem rolleriem, ko cilvēki var izīrēt.”

Ar ratiem netieku garām pie veikala novietotajiem rolleriem!

“Es kā māmiņa, ejot uz veikalu ar ratiem, netieku garām novietotajiem rolleriem, kas tiek atstāti pie veikala “Rimi” Ziepniekkalnā!  Esmu novērojusi, ka arī gados veci cilvēki, kas grib apsēsties uz soliņa pie veikala, netiek klāt tiem!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Annemarija.

9 komentāri

9 komentāri

 • padomā

  padomā

  Reāli jums visiem laikam,ka tik apvainot cilvēku!Jūs esat redzējuši situāciju?Es tieši šo nē,bet esmu šo visu novērojis arī pie citiem lielveikaliem!Kapēc tāda negācija?Šis ir sūdzību dēlis,cilvėks raksta un vēlās risinās šo problēmu!Jūs drošvien esat tie,kam patīk tos rollerus īrēt un vizināties, bet tad var arī smuki salikt rindiñā viñus nevis,sasviest vienā čupā,kā tas ir novērots!Tāda laikam ir tā latviešu tauta,ka tik vienam otru apvainot un rupji nolamāt!
 • Lohhiem
 • Spice

  Spice

  Ja vīrietis normāls pie sāniem, tad lai pastumj malā. Lieta slēgta!
  • Normāls vīrietis

   Normāls vīrietis

   🤭🤭🤭šitādai dddurai nav un nebūs normāls vīrietis.
 • dace
 • Plaza
 • Benzīns

  Benzīns

  Likums prasa noteiktu ietves platumu kur invalīdiem rullēt, un lai to izbrīvētu ir paredzēta municipālā policija.
 • Diagnoze-
 • Zināji kā

  Zināji kā

  Atplest uzcept bĒbi un sadzemdēt zināsi arī kā ar ratiem tikt garām. Tad kad vajadzēja uzražot, tad nesūdzējies ko ta tagad kauc🤭🤭🤭🤪

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!