Sūdzību dēlis: Apnicis klusēt, cik iedomīgi autobraucēji ir Liepājā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Apnicis klusēt, cik iedomīgi ir autobraucēji Liepājā.”

Apnicis klusēt, cik iedomīgi autobraucēji ir Liepājā!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Novēroju, ka autobraucējs Klaipēdas ielā, nepalaižot vīrieti, kurš gāja pa gājēju celiņu, bļāva viņam virsū, ka šoferim ir priekšroka. Pa to ceļu vispār ir aizliegts braukt jebkādam transportam. Tas ir paredzēts tikai gājējiem.

Pēc tam vīrietis izlēca no mašīnas un sāka kājāmgājēju grūstīt. Pilnīgi neadekvāta rīcība! Uzskatu, ka viņš ir jāsoda. Biju šokā par tādu nekaunību!”

18 komentāri

18 komentāri

 • Bronislava Kuznecova

  Bronislava Kuznecova

  Tā vien liekas ,ka cilvĕki ir atraduši iespēju kā pagozēties televīzijā !Par katru nieku Bez tabū !Savādāk slavens nekļūsi !🤣🤣🤣
 • Re
 • Karina Arina

  Karina Arina

  Ierosinu māju iedzīvotājiem ko darīt šijā jautājumā..Varbūt ir iespējas kautkā sakārtot pagalmus par kopējo naudu.Liegt caurbraukšanu ,cik iespējams.Nezinu ..Katrā gadījumā šī problēma tur pastāv jau ļoti sen un kļūst trakāk ar tūrosma sezonas atklāšanu..Cilvēkiem nav cieņas un sapratnes un no tā necieš tikai tajā rajonā..Visatļautība un dominēšana ņem virsroku ..
 • Liene Lasmane

  Liene Lasmane

  Par autobraucējiem Liepājā - dzīvoju šeit ceturto gadu un kad pārcēlos uz Liepāju, pirmais, ko ievēroju, cik pieklājīgi ir Liepājas autovadītāji! Salīdzinot ar Rīgu un Jelgavu! Šeit viss ir mierīgi, bez stresa, un kad mani palaida sabiedriskā transporta vadītājs - es biju ļoti pārsteigta! Ar autobraucējiem Liepājā viss ir kārtībā! Protams , kā jau visur gadās arī izņēmumi, bet kopumā ir ļoti labi!
  • Spilve Zane

   Spilve Zane

   Par Liepājas veikalu (lielveikalu) autostāvvietu "izmantotājiem" man gadu no gada gan ir jābrīnās.....līnijas nav jēgas zīmēt, kārtīgam pircējam vajag "kārtīga" lieluma vietu 😂
  • Liene Lasmane

   Liene Lasmane

   Spilve Zane tas gan 😂😂😂 bet es jau pieradu, ka šeit tā parkojas!!! 😂😂😂
  • Liene Lasmane

   Liene Lasmane

   Spilve Zane īstenībā policijai tā būtu īsta sodu izrakstīšanas paradīze, bet nē - viss mierīgi!!! Kā gribu, tā parkojos!!!! 😂
  • Marika Novada

   Marika Novada

   Zane Vecajā Ostmalā pazemē tur tās vietiņas ir tik mazas, ka lai neapdauzītu mašīnai sānus, ir jākāpj bez maz pa logu ārā. Sākumā brīnījos, kā visi liek pa pusotru vietu savus auto, bet pēc pirmās reizes, arī es tā lieku. Negribu ne bukti sānos, ne nodauzītu krāsu.
 • Gints Grinhagens

  Gints Grinhagens

  Priekšroka ir protams gājējiem, jo dzīvojamā zona, bet šī taciņa ir vienā līmenī ar visiem ceļiem un nav nekādi norobežota, lai par to nevarētu braukt, tālab arī daudzi brauc. Otrs cik daudz prāta ir autobraucējam, pagaidi lai aiziet gājējs un tad brauc.
 • Iveta Plepe
 • Elīna Lasmane
 • Gints

  Gints

  Pašvaldības Policijai nav jēgas zvanīt. Viņi paši pa to celiņu brauc. Daudzreiz tas ir redzēts.
 • Linda Kalniņa

  Linda Kalniņa

  un novēlēt šiem cilvēkiem ceļā sastapt, tik pat laipnus cilvēkus, kā viņi... :))
 • Ivars Sostaks

  Ivars Sostaks

  T5a patiesam notiek daudzas vietas ne tikai Liepaja, bet ari citur LV un nevajag rakstit sudzibu Bez Tabu bet risinat problemu uz reiz un zvani Pasvaldibas policijai

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!