Sūdzību dēlis: Apmēram 30 cilvēki Sarkandaugavas galapunktā stundu pārsaluši gaidīja autobusu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

20 komentāri
Apmēram 30 cilvēki Sarkandaugavas galapunktā stundu pārsaluši gaidīja autobusu!
LETA

“Vakar, laikā no 9.03 un 10.14, pēc kārtas “izkrita” trīs 48. maršruta autobusi! Ārā tobrīd bija -9 grādi. Apmēram 30 cilvēki Sarkandaugavas galapunktā pārsaluši gaidīja autobusu!”

“Zvanījām uz “Rīgas satiksmi”, bet nekādas reakcijas! Kas atbildīgs, ka netiek risinātas ārkārtas situācijas? Mana kā pasažiera viedoklis – vienkāršākais risinājums būtu novirzīt kādu no 2., 11. vai 24. maršruta autobusiem uz 48. maršrutu, jo īpaši tāpēc, ka tieši blakus pieturā šīs ilgās stundas laikā ik pēc 4-5 minūtēm pustukši mums aizgāja garām citi autobusi,” ziņo Evija.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Gundars Slaviets
  +7 +7 0

  Gundars Slaviets

  parasti pēc "Mērfija likuma" ir tā:
  vēl 5min pagaidīšu un tad iešu....
  nu vēl 5min pagaidīšu un tad gan iešu....
  nu labi vēl 5min pagaidīšu un tad tiešām iešu....

  un tad, kad tu aizej - brīdi pēc tam atnāk autobuss
 • Arvīds Vītols
  +2 +2 0

  Arvīds Vītols

  Matīss Celmiņš kaut vai 100 reisi, bet ja maršrutā kādā ielā ir korķis, tad visi 100 kavēs ?
 • Velta Fridrihsone
  +1 +1 0

  Velta Fridrihsone

  Tas jau gandrīz ar visiem. Pusstunda un 2 trolejbusi tā arī neatnāca. Apnika gaidīt, mikriņā iekšā un uz priekšu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl