Sūdzību dēlis: Aplikācija stāvvietu apmaksai Rīgā, iekasē naudu par īsziņām!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
Aplikācija stāvvietu apmaksai Rīgā, iekasē naudu par īsziņām!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Jau labu laiku izmantoju “Mobily” aplikāciju, stāvvietu apmaksai Rīgā. Aplikācija ļoti laba, ērta un vienkārša, bet kādu laiku atpakaļ, pamanīju, ka izmantojot šo pakalpojumu, piemēram, lielveikalu stāvlaukumos, kur stāvvieta uz noteiktu laiku ir par velti, ir jāmaksā par saņemtajām īsziņām.”

“Īsziņas  ir kā atgādinājums par uzlikto stāvvietu, vai par pakalpojuma beigām, ja biju uzlicis aplikācijā automašīnas novietošanu šajā zonā, uz noteiktu laiku, piemēram uz 30 minūtēm. Samaksa par īsziņām it kā nav liela, tikai 11 centi, bet nesaprotu, kādēļ šie paziņojumi nevarētu tikt nosūtīti pašā aplikācijā, nevis kā maksas īsziņa?

Pieļauju, ka šis ir biznesa veids, kuru vienkārši nepamana katrs lietotājs, un uz to pakalpojuma sniedzējs vienkārši papildus nopelna. Pievienoju arī attēlus, kur uzskatāmi redzams, kā konta bilance samazinās, kad atnāk paziņojums par pakalpojuma beigām,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Ilmārs.