Sūdzību dēlis: Apdrošinātājs neatgādināja, ka automašīnai beigusies polise!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Mani apstādināja policija, sakot, ka ir beigusies auto apdrošināšanas polise. Viss jau būtu kārtībā, ja es to būtu zinājusi, parasti atnāk paziņojums uz e-pastu un īsziņa par atgādinājumu, bet šoreiz neatnāca pilnīgi nekā, saprotu, ka pēc būtības būtu jāatceras datums, kad polise iegādāta, bet būsim cilvēciski – ikdienā ir jāatceras tik daudz, ka biju pārliecināta, ka BTA atsūtīs atgādinājumu!”

Apdrošinātājs neatgādināja, ka automašīnai beigusies polise!

“Arī profilā ir ievilkts ķeksītis par atgādinājumu. Rezultātā 85 eiro sods un 2 soda punkti! Esmu godīga šofere, man nav bijis neviens pārkāpums! Ko darīt šādā situācijā, vēlējos pabrīdināt tieši par BTA apdrošināšanu, lai arī citiem nesanāk tāds pats negadījums!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Madara.

9 komentāri

9 komentāri

 • Kristīne Verdiana
 • Renārs Andersons

  Renārs Andersons

  Vai Madarai atgādināt arī kad dirst jāiet!?,ka nepiedirš bikses vēl.🤦‍♂️
 • Hmm

  Hmm

  Neviens neprasa visu atcerēties, tāpēc cilvēkam pašam ir jāseko līdzi visai informācijai. Tik pat labi var sūdzēties, ka CSDD neatgādināja par to, ka jāiet tehniskā apskate(lai arī cik tas muļķīgi nebūtu). Nedz apdrošinātājs, nedz kāds cits nav vainīgs, ka pats mašīnas īpašnieks nekam neseko līdzi.
 • Artis Vnk Rozitis

  Artis Vnk Rozitis

  Es dēļ līdzīgas situācijas nobraukāju mēnesi bez Octa 😂 jo parasti bija zvans un sms par beigu termiņu,bet tad nekā un ieejot netā lai pārbaudītu Octa biju šokā.....😂
  • Dzintra Bergmane

   Dzintra Bergmane

   Artis Vnk Rozitis man gan mēnesi iepriekš no divām apdrošināšanas kompānijām nāk sms un piedevām atgādinājumi epastā.
 • Andris Melentjevs
  • Edijs Eilenbergs

   Edijs Eilenbergs

   Andris Melentjevs Man ar reiz tā ar vienu brokeri bija , nomainīju uz citu.
  • Dzintars Valdmanis

   Dzintars Valdmanis

   Man ar tā ir gadījies, saņēmu 80€ sodu. Nomainīju brokeri tagad viss ok 🤷‍♂️
 • Gaič Rukālovs

  Gaič Rukālovs

  Mošk kādam vēl jāsāk cilvēkiem atgādināt kad viņiem paikai ledskapī termiņš beidzas???

  Dalbajob bars (BezTabu sūdzīb dēļa redaktorus ieskaitot).

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!