Sūdzību dēlis: Aparāts, lai samaksātu sodu, nedarbojas, bet tāpat tiku pie soda!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs
Aparāts, lai samaksātu sodu, nedarbojas, bet tāpat tiku pie soda!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Pie CSDD Bauskas ielā nedarbojas aparāts, lai apmaksātu stāvvietu. Atnācām, virsū bloks. Teicām, lai noņem, jo aparāts nedarbojas, to pat nodemonstrējām cilvēkam, kurš uzlika bloķi uz riteni.”

“Šis saka, ka tāpat jāmaksā sods, jo neko nevarot darīt. “Rīgas satiksme” tā liekot darīt. Zvanu uz “Rīgas satiksmes” centrāli, tur apstiprina, ka bijām trīs reizes mēģinājuši samaksāt, bet aparāts nedarbojas. Bingo! Tāpat sods jāmaksā, ja gribi tikt mājās.

Tajā brīdī telefonam nosēdās akumulators un piezvanīt uz kastes norādīto numuru, ka ir bojāts aparāts, nebija iespēju. Nostāvējām stundu, kamēr samaksāju, jo neesmu no Rīgas, bet gan no Liepājas un palikt mašīnā svešā pilsētā ar bloku negribēju!” ziņo Bez Tabu skatītājs Kaspars.

Foto: BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO