Sūdzību dēlis: 35 eiro sods par stāvvietu! Autovadītājs sašutis par ”Citypark” sodu politiku!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

4 komentāri
35 eiro sods par stāvvietu! Autovadītājs sašutis par ”Citypark” sodu politiku!
Leta

”Sveiki! Vakar, 28. februārī, iekritu ”Citypark” lamatās. Novietoju auto pie ”TC Minska” un iegāju ”Rimi”. Protams, aizmirsu ievadīt sava auto numuru novietošanai uz vienu stundu bezmaksas, un, atnākot pēc 30 minūtēm atpakaļ, bija sods par 35 eiro!” raksts “Bez Tabu” skatītājs Toms.

”Labi, sods ir sods, pats vainīgs, bet jautājums ir par samērīgumu. Vai 35 eiro [sods -red.] kaut par to stundu ir samērojams ar to, ka tieši turpat ”Citypark” piedāvā novietot auto uz mēnesi par 25 eiro?” jautā Toms, ”tas sanāk, ka vienas stundas sods ir kā par pusotru mēnesi. Kas regulē šo sodu? Varbūt tad var likt 300 eiro, vairāk varēs ”Citypark” nopelnīt. Vai tiešām nav nekādas samērības un ierobežojumi? Paldies.”