Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Trešdiena, 26. jūlijs

Anna, Ance, Annija

Horoskops aunam

Tevi sagaida iedvesmojošas pārmaiņas personīgajā dzīvē un sabiedriskajā statusā. Sen nebijusi harmonija valdīs sadarbībā ar pretējo dzimumu, tāpēc šī situācija jāizmanto profesionālo lietu nokārtošanai.

Horoskops vērsim

Liels enerģijas pieplūdums un vēlme par katru cenu sasniegt iecerēto var pamudināt tevi uz ne visai godīgu metožu izmantošanu profesionālajā konkurencē. Centies nobalansēt uz pieļaujamā robežas un neprovocē darbabiedru sašutumu.

Horoskops dvīņiem

Šodien tavu partneru un līdzgaitnieku ceļi un nodomi paliks neizdibināmi, lai kā tu pūlētos ieviest skaidrību viņu nodomos. Labāk atturies no lietišķiem un arī personīgiem sadarbības manevriem.

Horoskops vēzim

Sarunāšanās un arī citas saziņas formas tev šodien neies no rokas. Būsi ārkārtīgi tiešs un kategorisks, kas var nepatikt sarunu biedriem, īpaši ja viņi ir tavi kolēģi un kur nu vēl priekšnieki. Uzmanies no pazaudēšanās lielajā informācijas tirgū.

Horoskops lauvai

Šodien vari tikt atalgots par savu neizsīkstošo entuziasmu un kaislību uz savu darbu. Neadekvāta komunikācija vai nepareiza ziņu vai norāžu interpretācija var radīt nopietnus sastrēgumus darba procesā.

Horoskops jaunavai

Tā kā parasti nesteidzies meklēt drauga plecu komplicētās situācijās, šodien varētu tā izņēmuma reize. Drauga skats no malas palīdzēs sakārtot tavas domas gan par darba attiecībām, gan ieviesīs kādu skaidrību jūtu zirnekļu tīklos.

Horoskops svariem

Profesionālajā darbībā būs ārkārtīgi plašs darbības un iespēju lauks. Koncentrē uzmanību uz jebkādā formā saņemtajām ziņām un nepalaid garām kādu būtisku norādi.

Horoskops skorpionam

Šodien profesionālajā sfērā nevajadzētu aizrauties ar iniciatīvām, bet gan ar detaļām īpašu uzmanību pievēršot jaunajiem vadības rīkojumiem vai norādēm, kuras nedrīksti atļauties noignorēt.

Horoskops strēlniekam

Uz šodienu neplāno ne biznesa, ne romantiskos randiņus, jo izpaliks jebkāda spēja saprasties un vienoties. Komunikācijā būs tendence pāriet uz augstiem toņiem, īpaši jautājumos, kuri skars darba principus.

Horoskops mežāzim

Tevi var mēģināt ietekmēt cilvēki, kuru pakļautībā atrodies, bet tas jau notiks smalkāk un ne tik uzkrītoši. Nepievērs uzmanību šīm manipulācijām, bet arī centies nekļūdīties savu tiešo pienākumu veikšanā.

Horoskops ūdensvīram

Pateicoties tavai personības pievilcībai un smalkjūtīgajai sadarbības manierei, darba frontē notikumi risināsies pozitīvi. Personīgajā dzīvē centies nepievērst uzmanību detaļām, jo no neliela sīkuma var izvērsties plašas debates.

Horoskops zivīm

Šodien izvairies no romantiskiem randiņiem, jo jūsu starpā kaut kas dzirksteļos un viss var beigties ar skandāliņu. Nemeklē arī jaunas pazīšanās ar iespēju dziedēt brūces. Vislabāk būtu nodoties sevis pilnveidošanas neizsmeļamajām iespējām.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Auto

Nebraucam šeit sava prieka pēc! Pie Bērnu dzirdes centra samilzusi problēma ar auto novietošanu!

Sūdzību dēlis Nebraucam šeit sava prieka pēc! Pie Bērnu dzirdes centra samilzusi problēma ar auto novietošanu! 3

“Labdien! Pie bērnu dzirdes centra (Biķernieku slimnīca) ir samilzusi problēma ar auto novietošanu! Stāvlaukums ir gaužām maziņš! Meža ceļš tiek traktēts kā zaļā zona un tiek naski likti sodi! Arī mēs esam tikuši pie šīm “vēstulēm” logā! Šis ir vienīgais bērnu dzirdes centrs Latvijā, un šī ir vienīgā vieta Latvijā, kur mēs varam saņemt vislabāko, viskompetentāko, visforšāko… speciālistu palīdzību un iziet rehabilitāciju!

No rīta dzirdēju drausmīgu troksni – tanks! Tiklīdz ar bērniem tam tuvojāmies, tas pagrieza stobru pret mums!

Sūdzību dēlis No rīta dzirdēju drausmīgu troksni - tanks! Tiklīdz ar bērniem tam tuvojāmies, tas pagrieza stobru pret mums! 50

“Sveiki. Dzīvoju Lauberes pagastā. No rīta dzirdu drausmīgu troksni. Ar nesapratni devos ārā. Par brīnumu, tur bija tanki, kā arī visādas bruņumašīnas. Tas viss notiek ap pulksten 6.00 no rīta. Devos gulēt tālāk. Pagulēt nevar, jo dzīvoju blakus šosejai. Nu tā kādas 2 stundas nogulēju gultā, sēdēdama telefonā. Bērni pamodās un ar lielu brīnumu apbrīnoja tanku, kurš stāv netālu no mūsu mājas kalna galā.

Tas, kā “Rīgas satiksme” mēģina apiet likumu, lai iekasētu vairāk naudas, man neliek mieru! Sods svētku dienā!

Sūdzību dēlis Tas, kā "Rīgas satiksme" mēģina apiet likumu, lai iekasētu vairāk naudas, man neliek mieru! Sods svētku dienā! 5

“Labdien! Saskāros ar problēmu, ka saņēmu sodu par auto novietošanu Rīgas centrā, B zonā, ko apsaimnieko “Rīgas satiksme”. Mana pirmā doma, tur novietojot auto, bija – “ir taču svētku diena”, pareizi? Nepareizi, “Rīgas satiksme” izmanto nepilnību likumā un ar cilvēku dezinformācijas palīdzību čakli (05.05.) visiem “izdalīja” sodus.

Nepārtraukti uz vienvirziena ielas stāv aptuveni 12 “takši”, kas ļoti traucē satiksmi un veidojas “korķi”!

Sūdzību dēlis Nepārtraukti uz vienvirziena ielas stāv aptuveni 12 "takši", kas ļoti traucē satiksmi un veidojas "korķi"! 6

“Labdien! Reiz redzējām sižetu par taksometru kompāniju, kura savas tukšās mašīnas liek pie veikala (nevis īrē “parkingu”)… Šobrīd un jau vairākas nedēļas Volguntes un Candera ielas krustojumā ir tieši tāda pati situācija, ka nepārtraukti stāv ap 12 “takšiem”, kas traucē satiksmi uz vienvirziena ielas, jo auto stāv pretī autobusa pieturai…