Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Iegādājos Ķekavas cīsiņus iepakojumā. Derīguma termiņš 10.03.2017. Iepakojumu sāku lietot 03.03.2017., 06.03.2017. atverot iepakojumu, cīsiņi ir ar zaļiem plankumiem, pēc smaržas ir normāli, bet biedē to izskats.

Atverot “Ķekava” cīsiņu iepakojumu, pēc smaržas tie normāli, bet ar zaļiem plankumiem

Derīgs vēl ir 4 dienas. Gribētu noskaidrot, vai nav bīstami lietot uzturā šos cīsiņus un kāds iemesls ir tam, ka ir parādījušies zaļi plankumi!!!”

Iesūtīja: Sanita

Foto

4 komentāri

4 komentāri

 • Laura Duntava

  Laura Duntava

  Jā, man bija tieši tādi paši- nemeklēju tam attaisojumus- vienkārši vairs nepērku šo produkciju. Ta ija pirmā un pēdējā reize, kad nolēmu pamēģināt Ķekavas cīsiņus.
 • Antra

  Antra

  Man bija tieši tāda pati situācija!! Vairs neiegādāšos Ķekavas firmas produktus!!!
 • Laura

  Laura

  Uz paciņas norādītais termiņš ir neatvērtam iepakojumam! Atverot, vēlams izlietot 2 dienās ar temperatūru, ko sagrabina mājas ledusskapis :D
 • Vārds pa vārdam

  Vārds pa vārdam

  Tās trīs izsaukuma zīmes tur, kur būtu jābūt vienai jautājuma zīmei jau norāda uz tādu vieglu neirozīti Sanitas dzīvē. Briesmīgi visi pēdējā laikā šeit trako. Būs jāraksta sūdzība Bez Tabu sūdzību dēlim par to cik nenormāli cilvēki, kas iesūta sūdzību dēļa rakstus. Varbūt varēs man palīdzēt?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!