Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

6 komentāri
“Alfa Rimi” veikalā iegādājos saldējumus, bet, kad atvēru iepakojumu, biju diezgan pārsteigts!

“Labdien! Pirms pāris dienām t/p “Alfa Rimi” veikalā iegādājos četrus vienādus saldējumus “CARAMEL” 250 ml iepakojuma, bet, kad tika atvērts iepakojums, biju diezgan pārsteigts.”

Iesūtīja: Dainis

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • He
 • iuzuks
  +1 +1 0

  iuzuks

  Varbūt kāds pircējs panesajis pa veikalu un tad pie kases pardomajis un nometis .
 • ehh
  +2 +1 -1

  ehh

  Nesaprotu kapēc vienmēr tiek norādīts, kurā konkrētajā veikalā. Ne jau veikals taisīja un pakoja to šļuru. Būtu labāk teicis - tāda un tāda firma, tāds un tāds ražojums. Ko Alfa var pateikt? Viņi paši te ir aplauzušies saņemot sliktu preci un ir tādā pat situācijā, kā tie, kas pērk.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl