Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
Aiz jauno tramvaju logiem neko nevar saskatīt
F64

“Reti sanāk, bet es nelabprāt braucu ar jaunajiem, zemās grīdas tramvajiem, jo ir ļoti nepatīkama sajūta, braucot mēģināt kaut ko saskatīt caur melni punktotu logu. Vai tiešām “Rīgas satiksmei” nav nekādas cieņas un pienākuma pret pasažieriem?” norūpējusies jautā “Bez Tabu” skatītāja Dzintra.

Viņa raksta: “Ja reiz es pērku e-talonu un braucu pilsētas transportā, tad man ir tiesības pieprasīt skatu uz pilsētu caur tīriem un neaplīmētiem logiem. Ja no ārpuses uz vagoniem šīs reklāmas kaut ko attēlo, tad tramvaja pasažieriem tie ir tikai punktoti, neko neizsakoši plankumi uz logu stikliem – parasti sēdošo pasažieru acu augstumā.”

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Es
  +7 +6 -1

  Es

  ar sabiedrisko nebraucu- bet piekrītu- tas nav normāli- citur Eiropā nekas tāds nav manīts
 • čipsis
  +3 +3 0

  čipsis

  Es arī ar tramvaju gandrīz nebraucu(varbūt 1x gadā), bet varu piekrist, ka tie aplīmētie logi ir briesmīgi

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl