Sporta kluba apmeklētājs ir sašutis par komunikāciju ar kluba administrāciju, kuras dēļ cietis viņa naudas maks un sabojāta kredītvēsture

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

1 komentārs

Rīdzinieks Toms nevienam neko negrib palikt parādā, taču pirms atdara maku, rūpīgi pārbauda, par ko viņam liek maksāt. Nepatīkama pieredze puisim radusies sporta klubā un grib tajā dalīties ar citiem. 

Jūnija sākumā sporta klubā “Lemon Gym” Toms iegādājies gada abonementu, taču piedzimis dēls un sportot vairs nav sanācis, jo viss brīvais laiks bijis jāvelta puisēnam.

Sporta kluba administratorei paziņojis, ka klubu vairs neapmeklēs un grib pārtraukt līgumu. Par pirmo mēnesi jau bija veicis samaksu, taču jau septembrī saņēmis ziņu no parādu piedzinēja, ka ir neapmaksāts rēķins.

Toms prasītos 30 eiro samaksājis, taču tik un tā drīz vien saņēmis citu ziņu jau no sporta kluba, ka atkal ir parāds un jāmaksā vēl.

Izrādās, sporta kluba administrācija neuzskata, ka līgums ir lauzts, jo Toms to nav paziņojis rakstveidā, tāpēc jāturpina maksāt katru mēnesi. Puisis uzskata, ka pieticis ar mutvārdiem, ka lauž līgumu, ko esot izdarījis un viņa līgumā neesot punkta, kas norādītu, ka tas jādara rakstveidā.

Toms ir arī neizpratnē, ka kluba pārstāvji atbild uz viņa e-pastiem vien pēc divām trim nedēļām. Arī nesūta maksājuma uzdevumu ar summu un atšifrējumu, ka rēķins ir par līguma laušanu. Toms to būtu gatavs apmaksāt nekavējoties, ja vien būtu rēķins.

Līdzīga negatīva pieredze bijusi arī iepriekš citiem kluba klientiem. Par vienu no tiem ziņoja rīdziniece Elizabete raidījumam “Bez Tabu” jau oktobrī. Sporta kluba pārstāve Elizabetei teikusi, ka iesniegums nav jāraksta, ja grib lauzt līgumu, pietikšot ar mutvārdu vienošanos līgumattiecības beigt. Tā arī viss noticis, taču pēc četriem mēnešiem jauniete saņēmusi vēstuli no parādu piedziņas kompānijas, ka nav veikusi samaksu, lai gan kluba pārstāve skaidri un gaiši pateikusi, ka līgums ir lauzts.

Toms ar sporta klubu sarakstās jau kopš rudens, taču bez rezultāta, risinājuma nav. Vien dienā, kad iesaistās raidījums “Bez Tabu”, acumirklī saņem atbildes no sporta kluba uz saviem jautājumiem un sen gaidīto rēķinu. Puisis ir pateicīgs žurnālistiem, taču rūgtums par gauso komunikāciju ar kluba administrāciju paliek, jo sabojāta viņa kredītvēsture un rezultātā nācies samaksāt 90 eiro, lai gan klubu apmeklējis vien trīs reizes.

 
 
 
 
1 komentārs