47 komentāri

Ugāle – mazpilsētiņa Ventspils novadā ar aptuveni diviem tūkstošiem iedzīvotāju. Kā teic vietējie, ikdiena šeit rāma, bet mieru satricinājusi pusaudžu nežēlība, fiziski izrēķinoties ar vienaudzi, bailēm pakļaujot citus bērnus, viņu vecākus un skolas pedagogus.

“Man ir bail no tiem puišiem. Man kā pieaugušajam pat ir bail par saviem bērniem, kuriem jāmācās kopā ar tiem puišiem. Pašiem skolotājiem ir bail. Vecāki ved bērnus uz un no skolas, treniņiem,” neslēpj ugāliete – bērna mamma, kura vēlējās palikt anonīma.

Pusaudži savu vienaudzi ievilinājuši pie viņiem “bariņā”, izliekoties draudzīgi, taču tad – nežēlīgi piekāvuši – spēruši gan pa galvu, gan pa “vīrieša līniju”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

“Joprojām šermuļi iet pār kauliem, kā viss bija iestudēts. Pasauca it kā uzpīpēt aiz pieturas un tur… šermuļi skrien. Nabaga bērns. Kā viņš lūdzies, lai nesit, bet sists un sperts pa galvu, vēderu, pa vīrieša līniju. Šausmas!” stāsta Ugāles iedzīvotāja.

Piekautais nokļūst slimnīcā, un nu jau esot pārcēlies uz dzīvi citviet. Varmākas tīņi gan turpina mācības Ugāles vidusskolā. Kā raidījumam ziņo satrauktie citu bērnu vecāki, pusaudži mācās 7. klasē. Nesekmīgi, palikuši uz otru gadu. Nebaidās draudēt arī skolas vadībai, ko apliecina direktores automašīnas saskrāpēšana.

Zināms, ka vardarbības iniciators bijis viens puisis, kurš nu pats nogādāts uz pārbaudēm medicīnas iestādē. Savukārt likumsargi veic izmeklēšanu par tīšu miesas bojājumu nodarīšanu.

Video

TOP komentāri

 • Mamma
  +25 +25 0

  Mamma

  Pilnīgi tad nav brīnums, ka kādā jaukā brīdī tēvi ar siksnu skolā ierodas! Jo neko jau tiem perduniem izdarit skolotajs ar nevar. Tad nu jāņem vecākam stiba rokā un jāiet uz skolu.
 • Juris
  +24 +24 0

  Juris

  ielieciet to puišu bildes, aizbrauksim uz Ugāli noskaidrot, kas un kā. tādus krītiņus atliek vienreiz kārtīgi apstrādāt, lai viņi turpmāk laizītu zeķes skolotājiem. Ja nē, jārunā citu valodu un skarbāk.
 • miljonāra dēliņš
  +23 +23 0

  miljonāra dēliņš

  Kāpēc vienmēr mūsu valstī tiek noklusēti ,,varoņi,, un viņu vecāki??? Vai cilvēkiem nav tiesību zināt, kādos augstos amatos sēž šo izdzimteņu vecāki, kas viņus laida pasaulē, un mācīja nevienam negriezt ceļu? Var kāds uzrakstīt ?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl