“Viņš lūdzās, lai nesit, bet spēra pa galvu, vēderu, vīrieša līniju” – neticama pusaudžu nežēlība Ugālē

47 komentāri
“Viņš lūdzās, lai nesit, bet spēra pa galvu, vēderu, vīrieša līniju” – neticama pusaudžu nežēlība Ugālē

Ugāle – mazpilsētiņa Ventspils novadā ar aptuveni diviem tūkstošiem iedzīvotāju. Kā teic vietējie, ikdiena šeit rāma, bet mieru satricinājusi pusaudžu nežēlība, fiziski izrēķinoties ar vienaudzi, bailēm pakļaujot citus bērnus, viņu vecākus un skolas pedagogus.

“Man ir bail no tiem puišiem. Man kā pieaugušajam pat ir bail par saviem bērniem, kuriem jāmācās kopā ar tiem puišiem. Pašiem skolotājiem ir bail. Vecāki ved bērnus uz un no skolas, treniņiem,” neslēpj ugāliete – bērna mamma, kura vēlējās palikt anonīma.

Pusaudži savu vienaudzi ievilinājuši pie viņiem “bariņā”, izliekoties draudzīgi, taču tad – nežēlīgi piekāvuši – spēruši gan pa galvu, gan pa “vīrieša līniju”.

Foto

“Joprojām šermuļi iet pār kauliem, kā viss bija iestudēts. Pasauca it kā uzpīpēt aiz pieturas un tur… šermuļi skrien. Nabaga bērns. Kā viņš lūdzies, lai nesit, bet sists un sperts pa galvu, vēderu, pa vīrieša līniju. Šausmas!” stāsta Ugāles iedzīvotāja.

Piekautais nokļūst slimnīcā, un nu jau esot pārcēlies uz dzīvi citviet. Varmākas tīņi gan turpina mācības Ugāles vidusskolā. Kā raidījumam ziņo satrauktie citu bērnu vecāki, pusaudži mācās 7. klasē. Nesekmīgi, palikuši uz otru gadu. Nebaidās draudēt arī skolas vadībai, ko apliecina direktores automašīnas saskrāpēšana.

Zināms, ka vardarbības iniciators bijis viens puisis, kurš nu pats nogādāts uz pārbaudēm medicīnas iestādē. Savukārt likumsargi veic izmeklēšanu par tīšu miesas bojājumu nodarīšanu.

Video

47 komentāri