Šova “Es mīlu tevi, Latvija!” vadītāji Jana Duļevska un Valters Krauze atkal spēlē. Kurš kuru uzvar?

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

2 komentāri
Šova “Es mīlu tevi, Latvija!” vadītāji Jana Duļevska un Valters Krauze atkal spēlē. Kurš kuru uzvar?

Raidījuma “Bez Tabu” filmēšanas grupa ir klāt, kad tiek filmēta TV spēle, ģimenes šovs “Es mīlu tevi, Latvija!” Raidījuma ieraksts notiek Rīgas kinostudijā. Visi ir gatavi piektās sezona atklāšanai.

Arī šajā sezonā televīzijas spēli vadīs Dailes teātra aktieris Artūrs Skrastiņš, bet komandu kapteiņu lomās iejutīsies Jana Duļevska un Valters Krauze, kuri kopā ar seriālu un šovu zvaigznēm, mūziķiem, sportistiem un citām Latvijā mīlētām un cienītām slavenībām mērosies spēkiem savās zināšanās par Latviju.

Spēles vadītājs Artūrs Skrastiņš atzīst, ka šosezon spēle būšot īpaši spraiga, jūt sāncensības garu starp abu komandu kapteiņiem. Svētdien būšot jau piecdesmitais raidījums, saskaitījusi Jana Duļevska. Vēl divpadsmit svētdienu vakarus kanālā TV3 atkal būs iespēja uzzināt jaunus un līdz šim nedzirdētus faktus, pārbaudīt savas zināšanas par Latvijā atpazīstamām un populārām personībām, noskaidrot aktuālos kino, televīzijas un kultūras jaunumus, minēt dziesmas, izspēlēt dzimšanas dienas, un, protams, lielo burtu spēli.

Gan Jana, gan Valters piekrīt, ka ne jau tas, kura komanda uzvarēs, esot tas svarīgākais. Spēlē valda draudzīga atmosfēra, neraugoties, ka komandas konkurē zināšanu pārbaudē. Janas komandai iepriekšējās sezonās gan veicās labāk, un viņas komandai uzvaru bijis vairāk.

2 komentāri