Šova “Balss Maskā” kā pirmā atklātībā nākusi Cikāde jeb mūzikas menedžere Elita Mīlgrāve

Dārta Rasa Ozola

Autors: Dārta Rasa Ozola

Pievienot komentāru

Aizvadīts pirmais TV3 muzikālā šova “Balss maskā” raidījums, kura noslēgumā maska “kritusi” uzņēmējai, mūzikas menedžerei Elitai Mīlgrāvei.

Mūzikas menedžere, uzņēmēja Elita Mīlgrāve šova laikā iejutās spilgtās, košās Cikādes tēlā, atklājot, ka labprāt būtu turpinājusi skatītājus un žūriju priecēt ar žilbinošiem priekšnesumiem arī turpmāk.

Elita Mīlgrāve
Mūzikas menedžere, uzņēmēja

“Teikšu tā – tad, kad bija tas mirklis, kad maska “krita”, es varbūt tā kā bišķiņ pārdzīvoju, jo man vēl bija trīs foršas dziesmas padomā un viskaut kas iecerēts, ko es varētu darīt. Bet, ja mēs to atmetam, tad man ir palikušas tikai brīnišķīgas, lieliskas atmiņas un labas sajūtas!”

Elita atzīst, ka par gūto pieredzi jūtas priecīga, jo iesaistījusies jaunā avantūrā. Viņai patīkot neparastas lietas, kas darot dzīvi interesantāku, paverot skatu uz jauniem apvāršņiem, piemēram, šova laikā viņai pirmo reizi bijusi iespēja ierakstīt dziesmas studijā. Tāpat viņa atklāj, ka uzstāšanās Cikādes maskā bijusi fiziski grūta – maska bijusi smaga, turējusies uz deguna, ļoti ierobežojot redzamību. Elita vēlējusies likt lietā savas dejotājas iemaņas, taču nav paspējusi ieceri realizēt.

Citiem šova dalībniekiem Elita Mīlgrāve novēl drosmi izspēlēt kvēlākās ieceres, kas ir prātā, jo šovs, viņasprāt, ir rotaļa, spēle, kas to atļauj.