Šovā “Balss maskā” atklātībā nāk Mākonis – aiz viņa maskas slēpies leģendārais mūziķis Ingus Ulmanis

2 komentāri

TV3 muzikālā šova “Balss maskā” acīgā žūrija trāpa mērķī, atklājot, ka zem Mākoņa košā tērpa slēpjas mūziķis, raidījumu vadītājs Ingus Ulmanis.

Ingus Ulmanis, kuru skatītāji atmiņā, visticamāk, atsauc kā leģendārās grupas ”Jumprava” kādreizējo solistu, rokgrupas ”Lādezers” izveidotāju, televīzijas un radio raidījumu vadītāju, svētdienas vakarā pārsteidza skatītājus un detektīvus, izpildot juteklisko dziesmu ”Santa Lucia” itāliešu valodā. I. Ulmanis atklāj, ka par atmaskošanu nebēdā – viņš apguvis četras dziesmas, kuras arī izdevies izpildīt, priecējot gan detektīvus, gan skatītājus.

Ingus Ulmanis
mūziķis

“Mani uzrunāja tas, ka tur varētu it kā pajokoties! Un zināms pārbaudījums tajā ziņā tas, ka es esmu profesionāls mūziķis, un tad… Aiziet! Kā tu māki pārveidot sevi, kā tu varētu negribēt būt dziedātājs! It kā tas ir pilnīgi pretēji tam, ko es vienmēr esmu centies darīt!”

Ingus atklāj, ka, viņaprāt, dalība šovā ir feins pārbaudījums. Žūriju izdevies novest no ceļa ar maldīgu akcentu, kas licis domāt, ka zem maskas slēpjas kāds sportists no Alūksnes vai mūziķis, raidījumu vadītājs, itālis Roberto Meloni.

Mākoņa iespaidīgā maska iesākumā Ingum likusi justies nedroši, viņu uz skatuves izveduši aiz rokas, taču ar katru uzstāšanās reizi viņš juties arvien brīvāk un pieradis. Reiz gan sanācis neliels misēklis – uzstāšanās laikā Ingus žestikulējot nejauši aizķēris savu masku, kas sagrīļojusies un izkustējusies no vietas.

Pārējiem šova dalībniekiem, kuri turpina slēpt savas patiesās sejas zem košajām, elpu aizraujošajām maskām un tērpiem, I. Ulmanis novēl cīnīties līdz uzvarai!