Komentāri

Bez Tabu dodas NOVEMBRA SVĒTKU EKSPOTĪCIJĀ – Mūsu cilvēki, mūsu vietas! Patriotu nedēļā katru vakaru skatītāji varēs vērot, kā kāda Latvijas slavenība kopā ar savu fanu iepazīst vienu no četriem Latvijas novadiem!

Viņi vispirms tiks izsēdināti nezināmā vietā, un no tās viņiem būs jānokļūst līdz kādam ļoti populāram un iecienītam tūrisma objektam! Viņi nedrīkstēs lietot mobilos telefonus vai naudu, būs jāiztiek tikai ar mugursomu, kurā salikti dažādi pārtikas produkti!

Zemgali iepazīt dosies Dailes teātra un pašmāju seriālu aktieris Gints Andžāns kopā ar savu fani, kultūras baudītāju Madaru Šmiti.

Foto

Viņi attapsies vietā, par kuras eksistenci līdz šim nenojauta – Parūķī. Kopīgiem spēkiem viņiem būs jānokļūst līdz Rundāles pilij. Pa ceļam abi iepazīs izpalīdzīgos Zemgales iedzīvotājus, un Pilsrundālē centīsies atrast zirgus!

Video

Vidzemi iepazīt dosies autosportists Reinis Nitišs kopā ar jauno aktieri Paulu Iklāvu, abiem šī nebūs pirmā tikšanās – viņi kopā filmējušies CSDD reklāmā. Puiši ne tikai dosies stopēt, bet arī ciemosies pie vidzemniekiem – dzers tēju un ēdīs maizītes!

Video

Lasi vēl