Skolas direktore nelaiž ēdnīcā Bez Tabu žurnālistu! Vai bulciņu dēļ?

100 komentāri

Sākot no šā gada 1. janvāra, Latvijas skolās aizliegts tirgot miltu izstrādājumus, tostarp skolēnu iecienītās bulciņas… Izskanējis, ka dažas skolas naski ievēro šo aizliegumu, bet citas – izliekas to nezinām.

TV3 raidījuma Bez Tabu komanda devās uz vairākām Rīgas skolām noskaidrot, kāda situācija ir skolu ēdnīcās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viena no izvēlētajām skolām bija Rīgas 88. vidusskola, kuras direktore neparko nevēlējās ielaist Bez Tabu žurnālistu Artūru Špaku un operatoru ēdnīcā.

Foto

Kāpēc, skaties jau šovakar plkst. 19.35 Bez Tabu!

TOP komentāri

 • Mikimausis
  +12 +12 0

  Mikimausis

  Ja jau bulciņas nedrīkst tirgot tad jau maizi arī nedrīkst pārdot
 • Oto
  +9 +9 0

  Oto

  Vispār jau ir jāsaprot, ka tiem, kam nav nekas slēpjams, netaisīs šarādes ar žurnālistu neielaišanu. Sen jau pierādījies, ka visi šie žurnālistu "neielaidēji" un "nerunātāji" i sevi parāda sliktā gaismā, i iestādi. Nav vairs tie laiki, kad varēji savā skoliņā saimniekot tā, kā ienāk prātā, neievērojot vispārējās prasības un vēl mēģinot to slēpt.
 • 123
  +8 +8 0

  123

  Pirms aizliegt produktus, vajag padomāt par produktiem, ar kuriem aizstāt maizītes un šokolādes. Un kas slikts ir šokolādē? un balto maizi arī vairs nedrīkst est?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 12

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

Lasi vēl