Skaties, kādas automašīnas bijušas Padomju Savienības līderiem

2 komentāri

Maskavā atklāta retro automobiļu ekspozīcija, taču tā nav vienkārša veco automašīnu apbrīnošana. Šajā ekskluzīvajā izstādē tiek apskatītas Krievijas un Padomju Savienības prezidentu spēkrati. Ar izstādi tiek svinēta arī reprezentatīvā transporta bāzes 95. gadu jubileja.

Lai arī Krievijas prezidenti vairāk iecienījuši ārzemju auto, taču daži valstsvīri bijuši uzticīgi savā valstī ražotajiem spēkratiem, piemēram, Josifs Staļins, Mihails Gorbačovs un Boriss Jeļcins.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Organizācija ir nopietna. Mūsu pārraudzībā ir bijis ļoti daudz valsts amatpersonu spēkratu un to aprīkojumi. Tā ir vienīgā organizācija, kas visus 95 gadus ir nostrādājusi ar nevainojamu reputāciju.

Interesanti, cik šīs automašīnas varētu svērt, jo tās ir veidotas, lai būtu drošas un neviena lode netiktu cauri mašīnas korpusam.

Foto

Video

TOP komentāri

  • laaceniite
    0 0 0

    laaceniite

    kruts raksts :) - nepagāja i ne nedēļa kad slinkais skaties.lv žurnaļuga pauzē starp kafiju un cigareti beidzot saņēmās un pārkopēja svešu rakstu :/
  • Gatis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl