Skandāls Brocēnos! Ar bāriņtiesas “starpniecību” mēģina atņemt bērnu

9 komentāri

Daudzi vecāki šo situāciju sauktu par savu ļaunāko murgu – kādam tēvam ir aizdomas, ka caur bāriņtiesu viņam vēlas atņemt paša bērnu.

Bērns aug šķirtā ģimenē, un kādudien skolā pamanīts, ka viņam uz ķermeņa ir zilums. Kā vēlāk norāda tēvs, tas iegūts hokeja treniņa laikā, taču izglītības iestāde sazinājās ar bāriņtiesu un notikumi pieņēma citu gaitu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viss noveda tiktāl, ka bāriņtiesa ieradās kopā ar policiju, lai mēģinātu bērnu izņemt no ģimenes. Tēvs gan norāda uz bērna mātes iespējamo vēlmi atriebties un piebilst, ka bērns vairākkārt ir izteicies, ka nevēlas dzīvot ar māti. Tāpat viņš norāda, ka šobrīd bērnam ir nepieciešama psiholoģiskā palīdzība, jo visa šī “drāma” atstājusi nopietnu baiļu sajūtu.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Linda!
  +4 +4 0

  Linda!

  Nabaga bērns!!! Kas tik viņam nav jāpārcieš! Un tad brīnās kur rodās bērnības traumas un visādi kompleksi pieaugušā vecumā! Man kā meitenei ar bērnībā bija zilumi, dauzoties. Uzreiz no ģimenes ārā jāņem?? Šausmas!
 • Kiku
  +3 +3 0

  Kiku

  Tas,kurš pirmais uztaisa ažiotāžu,iegūst taisnības cīnītāja titulu...man izskatās,ka tomēr ir problēma,jau tas vien,ka pat tv tēvs sūdzas bērna klātbūtnē,kas vēl mājās notiek?!. Tā ir emocionāla vardarbība
 • taisnība
  +3 +3 0

  taisnība

  Šī darbiniece pat savam bērnam neļauj tikties ar Tēvu un izmanto savu amatu savā labā. Pašai ģimene izjuka un savas negācijas izdara uz citiem. Un šis nav vienīgais gadījums, kad viņa cenšas šādi izdarīties un grib izjaukt labu ģimeni. Cerams ka tēvs cīnīsies līdz galam un noliks pie vietas šos dienestus, jo pret bērniem tā nedrīkst rīkoties.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl