Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

2 komentāri

Dienas pirmajā pusē Bez Tabu komanda ziņoja par traģisku notikumu, kas norisinājies šonakt uz “Tallink” prāmja “Izabella” – kāda sieviete pārlēkusi pār kuģa bortu.

AS “Tallink” Latvijas pārdošanas un mārketinga direktore Baiba Muceniece apstiprina, ka vakar īsi pēc plkst. 2.00 naktī pēc Latvijas laika, kad kuģis “Isabelle” bijis ceļā no Rīgas uz Stokholmu, kuģa apkalpe saņēmusi paziņojumu par to, ka, iespējams, kāds cilvēks pārlēcis pār bortu. Vairāk lasi šeit!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

B. Muceniece stāsta, ka nekavējoties tika sāka cilvēka glābšanas operācija. Glābšanas darbus koordinēja Tallinas Jūras meklēšanas un glābšanas centrs, kura atbildības zonā tajā brīdī atradās kuģis. Meklēšanas darbiem pievienojās arī kuģis “Romantika”.

“Meklēšanas operācija notika stipra vēja un lietus apstākļos vairāk nekā 2 stundas un noslēdzās plkst. 4.20 naktī. Cilvēks diemžēl netika atrasts.”

Saskaņā ar sākotnējo informāciju cilvēks, kas pārlēcis pār bortu no kuģa 9. klāja, ir 1973. gadā dzimusi sieviete, Lietuvas pilsone.

Informācija ir nodota atbildīgajām institūcijām, tostarp Zviedrijas policijai.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl