Rīgas centrā cilvēkus uzrunā zīlniece, kura redzot krustus viņu sejās. Sieviete piedāvā lāstu noņemt, un pateicībā par to pieprasa, lai klients iztukšo savu maciņu. Iedzīvotāji pārliecināti, – zīlniece piekopj “čigānu hipnozi”, tādā veidā izkrāpjot naudu no garāmgājējiem.

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • Laura

  Laura

  Nezinu vai pret mani tolaik lietoja hipnozi vai ne, bet bij nedaudz savādāks gadījums. Pie origo sēdēju ar saviem 2 dēliem, jaunākais ratiņos. Gaidīju vīru kss ieskrēja origo un pienāk čigāniete ar nedaudz jaunāku sievieti. Vairs neatceros ko man prasīja, laikam laiku. Domāja ka izvilkšu telefonu vai kā, bet neesmu muļķe. Origo lielo pulksteni apskatīju un pateicu. Tad sākās "ak cik jums jauki bērniņi." Ielika ratos itkā neatvērtā iepakojumā smaržu kastīti kā dāvanu, atkal par bērniem un to svētību blabināja un tik beigās palūdza vai var nedaudz naudas iedot. Saku, ka visa nauda kartē,uz rokas nav. Vecākā sieva uzmeta lūpu, smaids nozuda, no ratiem izķēra itkā dāvātās smaržas un aši prom aizsteidzās.
  Un dēļ šādiem cilvēkiem rodas nepareizs priekštats par visu etnisko grupu, jo ir arī labi un kārtīgi čigāni, pati pazīstu daudzus, bet nu diemžēl......... rodas pārpratumi, neskaidrības un nav vēlme izprast cilvekus, tad arī rodas situācijas kā jau nesen traģiskā ģimenes nelaime...
 • Mara

  Mara

  Es šo sievieti neattaisnoju,pasakiet ar ko vinia atšķirās no tam bagatam draudzēm ,viņi tur ari noņem lāstu un biede cilvekus ja nedosi 10 tiesu no ienakumiem. Pie tam vel nemaksā nodokļua
 • Amanda

  Amanda

  Es arī nesen "uzķēros" Dobelē, viņa pat nosauca savu vārdu Antra Legzdiņa,jautāja ceļu uz pastu, atbildēju un tad sākās visi tie teksti, kuri publicēti, arī 10. decembris bija man liktenīgā diena, manā dzimtā nelaimi nes cilvēks vārdā Jānis utml. Rezultātā iedevu 15,- eiro
 • Maija Oše

  Maija Oše

  Atkal atgriezusies-melnā ādas imit. mētelī, agrāk vēl melnas brillēs. Krietnu laiku atpakaļ, iznākot ar pirkumiem no univerālveikala Centrs, redzēju, ka viņu kopā ar jaunu meiteni, laikam studējošo, kura jau bija gatava viņai sekot uz pavārti. Piegāju klāt un meitenei teicu, ka tā sieviete izmānīs no viņas visu naudu. Meitene it kā attapās un aizgāja. Es arī, bet piepeši man no muguras ar dūri pa muguru iesita tā sieviete un teica, ka mani par kropli pataisīšot. Atbildēju, ka es viņu arī.
  Agrāk viņa apgrozījās Vecrīgā Aldaru ielas rajonā, kur biju viņu pamanījusi.
 • inga

  inga

  šo čigānieti sauc Sandra, viņa jaunībā dzīvoja saldū.No viņas vajag uzmanīties jo kaut kādas spējas viņai ir,visādos veidos.
 • Kika

  Kika

  Nu malalači, ka atmaskojāt šo veco krāpnieci!!! Lai visi zin un stāsta viens otram. Bezkauņa, nabaga cilvēkus baida un krāpj. Es ar no vienas tādas pirms daudziem gadiem cietu.
 • Laila

  Laila

  Uzmanieties! Šī sieviete uzdarbojas arī Dobelē,pati to izbaudīju uz savas ādas, un teksts bija tieši tāds pats kā redzējām sižetā.Vienīgi es par laimi neapjuku un naudu nesamaksāju, bet šoks no sākuma bija.Paldies dievam tagad zinu, ka man neviens nemirs.
 • Krista Spelmane

  Krista Spelmane

  Nu tulīt VID skries pakal, lai tik samaksā nodokļus :D
 • Es

  Es

  To kundzīti, kas darbojas Rīgas centrā un baida visus, kas apstājas un sāk ar vinju runāt, jau atceros no devindesmitajiem gadiem. Vienreiz uzkjēros, bet nākamreiz vairs pat nepalēnināju soli. Vizuāli nemaz nav mainījusies, tas pats garais ādas mētelis, tikai nosirmojusi... Bet, re kā arvien veicas, ja jau divdesmit gadus darbojas un cilvēki vēl nav vinju atpazinushi...
 • vecis

  vecis

  nu tik smalki viss aprakstits un nav neviena ,kas paler aiz pakalas un partrauc sis vecenes zombeetaas izdariibas ,ka jaarajsta te - kas jauns ???????

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.