Roberts Blass

Autors: Roberts Blass

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju.

11 komentāri

Vīrietis no Ikšķiles gadiem ilgi terorizē pilngadīgus un nepilngadīgus tuvākās apkaimes jauniešus, masturbējot sabiedriskās vietās, un dažkārt piedāvā intīma rakstura izklaides.

Meitene video fiksējusi, kā pusmūža vīrietis veic netiklas darbības vilcienā – masturbē, skatoties uz viņu un nepilngadīgo draudzeni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Viņš skatījās tieši uz mani un draudzeni. Arī agrāk esmu redzējusi šādu rīcību no viņa puses,” stāsta aculieciniece.

Perversās izpriecas vilcienā

Bez Tabu uzzina, ka vīrieša netiklajās darbībās bijuši spiesti noraudzīties daudzi jaunieši vairākkārt, tostarp arī nepilngadīgi.

“Ja to ierauga kāds no pieaugušajiem, tad viņš paslēpj, bet, ja jaunas meitenes vai jaunieši, tad viņam patīk, ka skatās,” stāsta cita meitene.

Netiklās darbības vilcienā esot redzējušas arī mātes ar bērniem, atminas viena no meitenēm.
Bez Tabu iesniedzis Valsts policijā videomateriālu ar fiksētajām perversijām sabiedriskajā transportā. Likumsargi esot izvērtējuši fiksēto un sola saukt vīrieti pie atbildības.

Dairis Anučins, VP pārstāvis

Policija neapšaubāmi saskata vismaz administratīvo pārkāpumu. Protams, šādos gadījumos policija aicina personu ziņot likumsargiem par šādām netiklībām.

Gadiem biedē ar ģenitālijām, jo likums ir pārāk maigs

Valsts policijā norāda, ka, visdrīzāk, tiks piemērots administratīvais sods par sīko huligānismu, jo personas, kurām uzglūnējis vīrietis, ir vecākas par 15 gadiem.

Krimināllikums nosaka, ka par pavešanu netiklībā krimināli sodāma persona, kura apmierinājusi savu dzimumtieksmi bez fiziskas saskares, piemēram, uzlūkojot 16 gadus nesasniegušu personu. Turklāt darbību veicējam esot jāapzinās, ka bērns nav vecāks par 15 gadiem.

Jauniešus personas uzvedība uztrauc jau gadiem. Viņa mērķauditorija esot 16 līdz 20 gadus veci jaunieši.

“Reiz stāvējām ar draudzeni ārā, gaidījām vilcienu, bet šis cilvēks skatījās no stūra un tāpat darīja [masturbēja], viņš rakstīja man draugos, kad biju 17 gadus veca un piedāvāja seksu,” atminas Bez Tabu uzklausītā jauniete.

Pikantie piedāvājumi

Bez Tabu rīcībā nonākušas vairākas sarakstes, kurās vīrietis savulaik centies pierunāt nepilngadīgus jauniešus stāties dzimumattiecībās un īstenot fantāzijas, kas raisījušās savdabīgas izdomas rezultātā.

Tāpat viņš piedāvājis intīmus sakarus nepilngadīgam zēnam.

Tomēr jau atkal likums nosaka, ka, lai krimināli sodītu personu par pamudināšanu iesaistīties seksuālās darbībās ar sociālo tīklu starpniecību, cietušajam jābūt ne vecākam par 15 gadiem.

Valsts policijā informē, ka likumsargiem zināmas vīrieša izpausmes, kas saistītas ar pavešanu netiklībā un piedāvājumiem iesaistīties seksuālās darbībās. Savulaik ierosinātas divas krimināllietas par nepilngadīgo pavešanu netiklībā. To, vai vīrietis veicis pretlikumības ar nepilngadīgajiem, kas jaunāki par 16 gadiem, Valsts policijā neprecizē, tomēr skaidrs, ka sods nav atturējis personu turpināt izpausmes.

Savulaik vīrietim piemērota Probācijas dienesta uzraudzība, tomēr pēc tās viņš atkal manīts masturbējam vilcienā.

Bez Tabu izdodas sazināties ar vīrieti, kurš taisnojas, ka nespēj kontrolēt uzvedību alkoholisma dēļ.

“Es pazīstu tās meitenes. Bija vienkārši pārdzerta jēga. Tiek domāts par ārstiem tagad. Ir jau sazvanīti un iešu uz konsultācijām,” nosaka vīrietis un pārtrauc telefonsarunu.

Tomēr jaunieši ir pārliecināti, ka persona apzinās savu rīcību un meklē attaisnojumus savām perversijām.

Foto

TOP komentāri

 • Vilciens
  +5 +4 -1

  Vilciens

  Vilcienaa konduktores neredz kas notiek, vai kas par lietu??? Kaa var nepamaniit? Izskataas ka tas chalis ir biezhs viesis tur...
 • Drausmas
 • Daiga
  +1 +1 0

  Daiga

  Meitenēm galviņa nestrādā! Lai dara ko grib, nav ko pievērst uzmanību! Sodīt vajadzētu to cilvēku, kurš video publiskoja soc.tīklā facebook.com

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl