Populāri sociālie tīkli nākotnē pārtaps par virtuālo kapsētu! Uzzini, kāpēc!

2 komentāri

Arī pēc nāves daudzu lietotāju dzīve virtuālajā vidē turpinās, jo viņu sociālo tīklu profili joprojām ir aktīvi. Izrādās, ka sociālajam tīklam Facebook, kam ir pusotrs miljards lietotāju, deaktivizēt nelaiķu profilus ir gana sarežģīts.

Pirms dažām dienām draugi un paziņas apsveica dzimšanas dienā pasaules apceļotāju Jāni Vaišļu, kurš jau gandrīz pusgadu atdusas zemes klēpī, citi to darījuši aizgājēja piemiņai, bet citi nav zinājuši, ka viņš ir miris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Populārai interneta vietnei Faecbook.com Latvijā nav savas kontaktpersonas, un vienīgā iespēja, kā panākt, lai viņsaulē aizgājušā profils tiek dzēsts, ierindas lietotājam ir rakstīt ziņojumu.

Formalitātes nepieciešamas tāpēc, lai kāds ļaunprātīgi nepieprasa deaktivizēt kāda dzīva cilvēka profilu.

Fecebook.com ir pusotrs miljards lietotāju, tāpēc tuviniekiem ir svarīgi lūgumu nosūtīt uz īsto sadaļu, citādi tas var pazust kopējā pieprasījumu gūzmā un būs nepieciešams ilgs laiks, līdz aizgājēja profils tiks dzēsts.

Populārākajos sociālajos tīklos ir iespējams atzīmēt, ka lietotājs ir miris, bet aizgājēja tuvinieki bieži vien profilu vēlas saglabāt kā piemiņu.

Draugiem.lv bijuši gadījumi, kad viens mirušā radinieks pieprasa kontu dzēst, bet cits vēršas ar pretenzijām, kāpēc tas izdarīts un pieprasa 40 dienas pēc nāves miruša kontu vēl saglabāt.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl