Pirmdienas rīts raidījuma Bez Tabu redakcijā sācies ar komisku ziņu automātiskajā atbildētājā. Zvanītājs uzskata, ka pirms sarunas ar Madonas 2. vidusskolas direktoru Valentīnu Rakstiņu Bez Tabu žurnālisti uzpirkti un lietojuši alkoholiskos dzērienus.

Atpakaļ uz rakstu

91 komentārs

 • klava

  klava

  paldies snezankai, ka tiktālu viss ir nonācis. kad viņa nestradāja, tad tiešam direktors bija okei.
 • ojojoj

  ojojoj

  ES LABPRAT PASKATITOS TADA TIPA SIZETU PAR BEZ TABU ZURNALISTIEM (nevis par problemas butibu, bet par katra netiro velu :) Ja ir kads profesionalis, ludzu, izdariet to! Un tad, es palasisu radu, draugu komentarus.
 • 2.vsk skolnieks

  2.vsk skolnieks

  Redzu ka te neviens nezin direktoru Rakstiņu , direktors ir labs un mēģina panākt lai skolas neapvieno jo dome par to saņems pāris simtiem tūkstošu , cik gudriem jābūt lai skolā (1.vsk) kurā jau vietas nav izņems 200 skolēnu un ieliks tajā skolā , ģimnāzījā mācās uz pusi mazāk skolēnu kā 2.vsk taču nevienam jau tas neinteresē jo neviens nezin situāciju tikai redz kas pa bez tabu iet un tic tam
  • 2.vsk skolnieks

   2.vsk skolnieks

   Sajaucu no 2.vsk izņems un ieliks 1.vsk kurā jau cietas nav
  • tpūuuu

   tpūuuu

   Vai! Cik jābūt slimam cilvēkam lai izdarītu šādus secinājumus kā virsrakstā:)
 • Absolvente

  Absolvente

  Pilnīgi piekrītu! Kā būdams skaidrā prātā kko tādu var uzņemt? Arī es labprāt iesniegtu sūdzību!
  • tpūuuu

   tpūuuu

   un kādā stāvoklī ir jābūt tam ,kas pateica ka padzēruši žurnālisti bez pierādījumiem?:)
 • vārnēna

  vārnēna

  A vata ņēma alkohola proves???Tas diriktors gan kā uz pohām izskatās,manuprāt!
 • kadskamnavvienalga

  kadskamnavvienalga

  Es atbalstu atbalstītājus, jo tā žurnālistu blice izskatījās un uzvedās kā uzpirkti āksti. Neviens nevarētu būt tik pašapmierināts, kad tikko saņēmis tik daudz apvainojumus.
  Saunas otrajā vidusskolā tiešām ir, BET tās piederās pie svaru zāles. Tāpēc neviens skolēns vai jau gados esošs cilvēks par tām nav zinājis.

  Un par skolu apvienošanu?? Ziniet, PAR MŪSU PSIHOLOĢISKO STĀVOKLI NEVIENS JAU NEDOMĀS, VAI NE?? Tikai kā ietaupīt naudu, jo, redz, Madonā ir pārāk daudz skolu... Skolēniem neviens nav pajautājis, vai viņiem būtu labi, ja skolas apvienotu... Es kā ģimnāzists varu mierīgi pateikt, ka OTRĀ VIDUSSKOLA MADONĀ IR NEPIECIEŠAMA. Pirmajā vidusskolā ģimnāzistus necieš. Ja kāds no ģimnāzijas aizies turp dēļ zemām atzīmēm vai tāpēc, ka nespēj paciest klasesbiedru izturēšanos, viņam atzīmes paliks vēl zemākas un psiholoģiskā spriedze būs vēl smagāka. Tas pats, ja problemātisks pirmās vd skolēns paliks tur, ja netiks ģimnāzijā.

  Tāpēc viņi iet uz 2.vd - skolu, kurā viņus pieņems. Es zinu arī cilvēkus tur. Labi, daļa no viņiem ir tiešām stulbi, bet katram tur atradīsies labs draugs. Tur bērni tiešām ir dažādi, bet citur viņi tādi nevarētu būt. Citur viņiem būtu jābūt tādiem pašiem kā citi...

  MADONAS NOVADA PILSĒTAS DOME, ES JŪS LŪDZU, PADOMĀJIET ARĪ PAR CILVĒKU PSIHI NE TIKAI PAR SAVU LABKLĀJĪBU UN NAUDAS IETAUPĪŠANU.
  Valsts rūpējas par ekonomiku un politiku... Bet ne par cilvēku psihiku... Un tad vēl brīnās, ka dzērāju un bezpajumtnieku paliek vairāk, ka dabiskais pieaugums samazinās...
  Jūs nezinat, ko "lohu paaudze" noklusē, un es arī šaubos, ka mums pietiks spēka sekot sistēmai...
  Ziniet, sāp... Visa nabadzība, slodze skolā, ģimenes problēmas... Pašiem savai dzīvei vairs nav laika. Tas viss ir tik nepareizi, bet politiķi jau to neredz.
 • UPS

  UPS

  JA JAU ŽURNĀLISTS BIJA PIEDZĒRIES, TAD KĀPĒC MADONAS IZSAUKTĀ POLICIJA VIŅU NESAVĀCA? VARBŪT VAJADZEJA PAJAUTĀT POLICIJAI KĀ TAD ĪSTI BIJA?
 • !

  !

  Madonā ir trīs baznīcas un vairākas draudzes.Ideja domniekim( atdodu pa velti).Mēģiniet apvienot.Dievs taču mums ir Viens,bet baznīcas veselas TRĪS!!!!!!Iedomājaties tikai kādu piķi tur varēs uscept!Jums jau tas(piķis) ir ikonas vietā .Bez Tabu žurnalistiņš jums ispalīdzēs,un vēl atlaidi iedos ,kā patstāvigiem klientiem.
  • tpūuuu

   tpūuuu

   Nejauc--baznīcas nesaņem no domes līdzekļus atšķirībā un paskaties deklarācijā kādas summas saņem atalgojumā Rakstiņu ģimene--Snezana pat vairāk par pašu diriktoru!!!!!!!
 • ina

  ina

  Domājat šeit ir runa par kaut kādiem partiju kariem??? Kā tad! Kā jau Ceļapītera kungs atzina - zināja taču gan par piemaksām, gan par saunām, gan visu citu!! Un? Ko darīja??? Tieši tā - neko!!! Jo abi deputāti un vārās vienā katlā - pēc principa - tu neaiztiec mani, es neaiztieku tevi. Pazīstu abus kungus pietiekami. Zinu, kā Ceļapītera komanda rokas pa internetu un meklē, kurš ko nelāgu par kungu uzrakstījis - pēc tam notiek izrēķināšanās ar šiem cilvēkiem un viņu piederīgajiem. Bet par atlaišanām 2.vidusskolā arī taisnība - nedziedi manu dziesmu - izēdīšu, tas nekas, ka skolotājas sagatavotie bērni ar izcilām sekmēm startēja valsts olimpiādēs un vecāki bija kategoriski pret atlaišanu! Nu forša pilsētiņa tā mana dzimtā Madona, bet tajā piecstāvu namā, kur sēž Dome gan derētu kādu tīrīšanas firmu izsaukt - ar kārtīgu putekļusūcēju un lielām slotām!!
 • gērgelis

  gērgelis

  Kad tad ,,Bez tabu" painteresēsies par Madonas novada domes darbinieku radurakstiem ? Interesanti būs-biezā slānī !

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!