“Iesita ar atslēgu pa pieri!” Ziņo par skolotāja vardarbību pret bērniem Džūkstes pamatskolā

Džūkstes pamatskolas skolotājs ilgstoši izmanto agresīvas, pat vardarbīgas metodes pret nepaklausīgiem audzēkņiem, ziņo skolēnu vecāki.

Atpakaļ uz rakstu

156 komentāri

 • Heleena

  Heleena

  Discipliina ir tas ko muusdienu jaunieshi nezin. Sporta skolotaajs savas stundas novadiija godam, rezultaati un sasniegumi rajonaa & valstii. Man personiigi nekad nav bijushas nekaadas probleemas ar mineeto skolotaaju.
  Arii desmit gadus atpaklj bija mammas kas skreeja uz skolu sakot ka beerns ticis aizskarts, Taam visaam mammaam kas memmiishus audzina vajadzeetu redzeet kaa tas beerns stundas laikaa uzvedas, ignoree un veel rupji pretii runaa. Neatbalstu vardarbiibu, bet ja kaadreiz uzshauj pa ausi ja neklausa, tad taa beerns iemaacaas discipliinu un respektu pret skolotaaju, ja gjimenee tas nav iemaaciits.
  Riezhniecei vajadzeeja apdomaat pirms atlaist skolotaaju, bet iespeejams tas bija iemesls jo kaads cits jau gaidiija sho notikumu lai ienjemtu sporta skolotaaja vietu, taa tas diemzheel notiek, roka roku mazgaa.
 • Padomājiet...

  Padomājiet...

  Džūkstes pamatskolas un agrăk arī vidusskolas skolnieku sasniegumi sportā Tukuma novadā un pat valsts mērogā vienmēr ir bijuši IZCILI,kas ir sk.Zīriņa nopelns un ilgu gadu darba rezultāts.Ar sportistu panākumiem Džūkste vienmēr ir izcēlusies.To FACEBOOK komentāros raksta Slampes sporta skolotājs,skolnieki un citu skolu skolnieki.Sportisti ir tie kuri Džūkstes vārdu ir nesuši pat pasaulē.Kaut kā nav dzirdēti tădi pat augsti un tik daudz sasniegumi citos măcību priekšmetos.Jau tā Džūkstes skolas prestižs uz doto brīdi nav sevišķi augsts,bet tagad viņš vēl stipri kritīsies.Ar ko tad turpmāk leposimies-ar tiem kas mūk no stundām,nemācās,traucē stundās klasesbiedrus un pa starpbrīžiem tusē un pīpē pie Rosmēm?
 • absolvents
 • absolvents

  absolvents

  Rieznieci ari vajag atlaist, neko citu nemak ka tik datorspeles spelet
 • absolvents

  absolvents

  Visu skolotaju sastavu vajag nomainit, savadak ta ir monarhija kautkada. Prieks ka zirins aizgaja. 40 gadus darija pari berniem
  • absolvent

   absolvent

   Tu laikam redzi rindu pie Džūkstes pamatskolas ar jaunajiem skolotājiem, kuri atnākuši darbā pieteikties? Un jaunie skolotāji ne vienmēr ir tie labākie skolotāji, to atzīst arī bērni, kuriem ir iespējas pie tādiem pilsētā mācīties. Džūkste nav pilsēta, kur nāk mācīties tie, kas grib un var mācīties un ir konkurence. Pilsētā skolotājs nodarbojas ar mācību priekšmeta mācīšanu, nevis kā Džūkstē-veic sociālā darbinieka pienākumus un aiz rokas velk skolēnus uz stundu atpakaļ, brauc uz mājām un lūdzās mammītēm, lai nāk un pabeidz to 9.klasi. Pilsētas skolās neviens pakaļ muļķiem neskraida un ar to nodarbojas sociālie darbinieki, nepilngadīgo lietu inspektori policijā. Melnstrādnieki arī Latvijai ir vajadzīgi.
 • ggg
  • ggg

   ggg

   Kāda tam vairs nozīme.Signāls Džūkstes skolas mežoņiem un viņu vecākiem ir padots, ka skolotāji būs vainīgi un var turpināt ņirgāties par skolotājiem un klasesbiedriem, bet cietēji būs bērni,kuri iet uz skolu, lai kaut ko iemācītos un dzīvē sasniegtu. Kurš būs nākošais skolotājs? Vai Džūkste pārvērtīsies par sākumskolu (4.klases) vai palīgskolu?
 • Džūkstes direktorei Riežniecei

  Džūkstes direktorei Riežniecei

  Skolotājs ir darbu pametis un tādā veidā sodu saņēmis, kas protams ir nesamērojami smags. Mēs gaidam, kad tas skolnieks saņems savu sodu un tiks izslēgts no skolas par stundu kavēšanu-ko arī viņa māte TV ēterā atzina. Pretējā gadījumā būs jāsauc talkā šis bēdīgi slavenais žurnālists, lai taisa jaunu raidījumu.
  • džūkstenieks

   džūkstenieks

   Pilnībā Jums piekrītu! Tikai man šai "direktorei" ir jautājums, kas tagad jums skolā sportu mācīs? Džūkstē neviens nav beidzis sporta akadēmiju un arī neviens nebūtu gatavs ar tādiem muļķiem strādāt! :)
 • Nākotnei

  Nākotnei

  Skolā jau visus patur tāpēc, lai to skolu neaizklapē ciet un skolotājiem būtu algas, jo citus darbus viņi neprot, bet pagastā jau visiem krēslu nepietiek. Hiiii,hiiii... Tad nu te ir rezultāts!
  • Nu nu

   Nu nu

   Ļoti daudzi Džūkstes skolotāji tieši prot citus darbus, kur pat var nopelnīt vairāk nekā skolā.Tā kā nevajag liet. Un ne jau visi tēmē strādāt pagastā. Liela daļa normālo džūkstenieku strādā Tukumā, Jelgavā un Rīgā, un ieņem ļoti labi apmaksātus. amatus.Vajag tēmēt augstāk
 • Nākotne

  Nākotne

  Un šitā gadu no gada skolotāji bendē savus nervus un cīnās ar kaut kādiem Džūkstes pamatskolas (agrāk vidusskolas) durakiem-mainās tikai pajoļu uzvārdi (ļoti bieži vienas ģimenes vairāki bērni) katru gadu tie ir citi, kurus cenšas izaudzināt par normāliem cilvēkiem. Varbūt labāk skolotāji, lai māca mācību vielu, bet šos varoņus vajag sūtīt uz specskolām, tad redzēs, kas ir dresūra un disciplīna un cik tur bieži pa galvu dabūs par katru pārkāpumu. Pēc komentāriem var saprast, ka skolā ir daudz potenciālie policijas nākotnes klienti.
 • Aiva

  Aiva

  Kapēc jāsoda skolotājs? Lai uzliek tam nabaga bērniņam pārbaudes laiku, redzēs kā attieksme mainīsies, varbūt par cilvēku paliks!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.