“Iesita ar atslēgu pa pieri!” Ziņo par skolotāja vardarbību pret bērniem Džūkstes pamatskolā

Džūkstes pamatskolas skolotājs ilgstoši izmanto agresīvas, pat vardarbīgas metodes pret nepaklausīgiem audzēkņiem, ziņo skolēnu vecāki.

Atpakaļ uz rakstu

156 komentāri

 • tikai Par Zīriņu

  tikai Par Zīriņu

  mums visiem butu jālepojas par tādu skolotāju kā pēteris, viņš mums daudz ko ir iemācijis,tikai tie memmes dēliņi neko nesaprot no tā kas ir sports un izsturība.
  tikai māk sūdzēties. paldies Pēterim par visu ko iemācija mums.
 • Nenoticeju

  Nenoticeju

  Ei, Tu nost! Zīriņš tiešām atlaists dēļ kaut kāda puišeļa?! Skolas salidojumā klases puiši, tā virs 40 gadiem, teica - ja Ziriņš toreiz nebūtu "devis iekšā" (saprotiet, kā gribiet), būtu izauguši mīktsčauļi! Jā, tā tiesa, skolotājs vienmēr bija stingrs, mēs toties izpratām jēgu vārdiem "izturība", "disciplīna" un stiprs gars. Paskatieties, cik daudzi dzīvē "izsitušies" no Džūkstes! Viens sižets un 4.tā vara sagrauj cilvēku dzīvi. Šoreiz "Bez Tabu" liels FUI!
 • paldies

  paldies

  No pieredzes varu pateikt,ka Tukuma novads un Džūkste ir īpašs gadījums,kur saskaras ar Tukumu,tā jau ir neatkarīga republika.Vēl nesen,novembrī skolotājs Zīriņš tika atzīts par Gada cilvēku,šeit jautājums būtu Džūkstes vidusskolas bijušajai ilggadējai direktorei un tagad nu jau trešo gadu esošajai ambiciozai Slampes un Džūkstes pagastu pārvaldes vadītājai,turklāt Džūkstes vidusskolas absolventei Dacei Polei.Ko galu galā nominē,sev pietuvinātos cilvēkus?Zīriņam sieva ir pagasta dārzniece,tātad vajadzīgi cilvēki un tie var atļauties visu.
  • Aprobežotajai paldies....

   Aprobežotajai paldies....

   Ja tu to nezināji,tad par Gada cilvēku Zīriņš kļuva pateicoties sasniegumiem sportā nevis pietuvinātībai.Cik gan stulbam un aprobežotam ir jābūt,lai kaut ko tādu izdomātu.Vajag paskatīties Džūkstes skolas mājaslapā un Tukuma novada sporta sasniegumos,skolotāja darbi rună paši par sevi.Starp citu-arī pagasta dārznieces darbi runā paši par sevi-Džūkstes pagasts ir viens no sakoptākajiem pagastiem,kas ir tieši šīs dārznieces nopelns vairāku gadu garumā.Tev ir taisnība-vajadzīgie cilvēki var atļauties visu-UN TAS IR- STRĀDĂT SAVA PAGASTA LABĀ UN NEST PAGASTA LABO VĂRDU PASAULĒ .Un ko Tu labu esi izdarījusi sava pagasta vai pilsētas labă?Vai tikai māki apdirdt tos,kuri kaut ko dara...
 • absolvents

  absolvents

  PIE MUMS NEKAS NAV TA KA ARZEMESU, UN ARI NEBUS, JA BUTU TAD KATRS 3 SKOLOTAJS SEDETU CIETUMA, UN KATRAI TRESAI GIMENEI BUTU ATNEMTI BERNI
 • Yes yes

  Yes yes

  Ļoti labs sizhets, vienalga kādi ir bērni tāpeec jau pedagogs ir pedagogs, kurš māca ar pedigoģiskām metodeem nevis sit un iekausta. Ja ir probleemas ar beerniem - lūdzu ej pie direktores un sauc vecākus uz skolu, bet nejau skrien pakaļ viņam un velc ar varu atpakaļ- nu murgs. Bet jums pāķi džūksteniekos ar 8 klashu izgliitiibu kuri te bļauj - sist, sist bērnus - to tacju nesaprast.
  • Yes....

   Yes....

   Jau ntăs reizes pie direktores ir saukti šo problemātisko bērnu vecăki,izsauktăs mammas skolā raud,ka netiek ar šiem bērniem pašas gală-PALĪDZIET SKOLA UN SKOLOTĀJI!!!Tās ir tăs pedagoğiskăs metodes,kuras iedarbojas uz normăliem bērniem.Vai tad pēc tā kau kas ir mainījies?Un tie ir vieni un tie paši kadri ar kuriem ir mūžīgăs problēmas.Ja bērns nav mācību stundă un ar viņu notiktu kăda nelaime-skolotăjs par to atbildētu.Domā ko raksti-pamatizglītība valstī ir obligāta,augstskolā tu vari iet vai neiet uz lekcijām.
  • Yesam

   Yesam

   Zināt,ko Anglijā un Īrijā dara ar šiem no Latvijas aizbraukušiem bērniem,kuri tiek atstăti vieni bez uzraudzības,vai neattaisnoti neapmeklē stundas?Viņus savāc sociālie dienesti,vecākiem atņem tiesības uz bērniem,un bērni nonāk adopcijă.Tur aiz rokas neviens uz skolu nevelk-1 zvans dienestiem,un bērni atņemti.Un mūsu tautieši ārzemēs ļoti baidās no šiem dienestiem.Lūk Respekts,mums arī tā vajadzētu.Džūkstes skola ātri tiktu vaļă no šiem bastotājiem.
 • absolvents
 • Sincha

  Sincha

  Visas klases meitenes savulaik raudāja dēļ šī cilveeka un sporta stundas nereti pārvērtās par apsaukāšanas un pazemošanas stundu!!! Man no viņa bija bail, neko pedagoģisku viņa metodēs toč nesaskatu! Biju ļoti pārsteigta, ka šī briesmīgā attieksme un pat vardarbiiba turpinās arii šodien!!! Tātad tas ir bijis jau izsenis, tādam patiesi nav vieta pie bērniem pamatskolā!
 • Mazgadìgais

  Mazgadìgais

  Ja ir tads atvainojiet slaiste mate kas bernu nevar kartigi samacīt ko var ko nevar darit tad tas ir jadara skolotajai ka man besi tie sikie bomzi kas vienu brid varoni pectam engelisi
 • Zina

  Zina

  Mans bērns 2 gadus mācījas šajā pamatskolā un regulāri pēc sporta stundām raudāja, teica ka apbižo skolniekus, bija nežēlīgs izteicienos, rāva pat aiz bizēm!!! Tā ks nevajag teikt ka ir tikai labas atsauksmes, uzbrauciens viņam ir pamatots!!!! Nav dūmu bez uguns, atcerieties to gudrinieki kas te gudri klaigā.......prieks par to, kas ir nācis gaismā! Tā tik turpināt, nez kas darās citās skolās pilsētās....!?
  • Anita

   Anita

   Taisnība - nav dūmu bez uguns...arī raugoties no pretējās puses. Ja skolotājs ir bijis spiests savaldīt skolēnu ar spēku, tad ne bez pamata.
 • Anita

  Anita

  Esmu Džūkstes pamatskolas absolvente. Par skolotāju Zīriņu nevaru pateikt nevienu sliktu vārdu. Skolotājs ar augstām disciplīnas prasībām, katra stundas minūte saplānota līdz pēdējam sīkumam. Tās bija patiešām kārtīgas sporta stundas. Ja arī kādreiz skolotājs kādu viegli iedunkāja, tad ne bez pamata, un parasti tie bija vecāko klašu puiši, kuri citādāk nebija valdāmi. Nekad nevienu skolotājs nav nekādā veidā aizskāris par neveiklību, neprecizitāti, kļūdām stundā (es visbiežāk visur biju pēdējā). Paldies skolotājam, ka neizteica nekādas piezīmes, kas radītu mazvērtības izjūtu! Viņš ar cieņu līdz pēdējam skolēnam sagaidīja, kamēr tiks izpildīta katra disciplīna. Skola var lepoties ar tādu sporta skolotāju. Zinot šodienas pusaudžus, gribas teik tā - vecāki, beidziet audzināt mīkstčauļus! Pareizāk laikam būtu teikt - beidziet izlaist. Uzskatu, ka Bez Tabu vajadzētu veidot jaunu sižetu par skolotāju Zīriņu, viņa darba mūžu un pieredzi. Pavisam skaisti būtu, ja šie apvainojumi tiktu publiski atsaukties.
  • Jā Anita

   Jā Anita

   Par jauna sižeta veidošanu tu esi 2.komentētāja,kas to raksta.Varbūt jāraksta Bez tabu sūdzību dēlim-źurnălistam Robertam Blasam,lai brauc uz Džūksti veidot jaunu pārraidi par skolotăja mūža ieguldījumu sportā,sasniegtajiem rezultātiem un Džūkstes skolas vărda popularizēšanu.Lai R.Blass pierāda ka ir spējīgs izveidot ne tikai lētu samontētu sižetu, bet reālu pārraidi ar patiesiem skolniekiem un viņu sportiskajiem sasniegumiem Tukuma novadā un valsts mērogā.
   • marfa

    marfa

    Tā skolēnu intervēšana pa kaktiem , uzvedinošie jautājumi,kur atbilde jau priekšā pateikta- tas izskatījās nožēlojami. Līdzjūtīgā , atbalstošā attieksme, kad 15 gadīgais bērns pārmocījies 3. stundā, piekrītošā attieksme, kad ''viņš vienkārši neaizgāja uz 5. stundu''...Pretīgi bija skatīties. Arī uz to, kā šis bērns turējās kā kaķis pie margas, lai nevarētu aizvilkt viņu uz stundu. Te vajadzēja iepazīties ar apstākļiem un mammai pateikt- apkaunieties, jums daudz jāstrādā pie sava dēla audzināšanas , kamēr vēl nav par vēlu.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.