Kopš Īvandes pagastā notikušās traģēdijas, kurā dzīvību zaudēja desmit gadus vecs zēns, pagājis vairāk nekā mēnesis. Tomēr Bez Tabu redakcija vēl aizvien saņem trauksmes zvanus no iedzīvotājiem, kuri apgalvo, ka par notikušo traģēdiju zina vairāk nekā atklāj likumsargi un stāsta puisēna ģimene.

Atpakaļ uz rakstu

33 komentāri

 • Sanita

  Sanita

  Ai ....vai tiešam tik zemu jákrít lai vel šito visu publicétu ? Lúdzu miļie cilveki apželojiet viens otru .... nesaprotu ko velas panakt sava nelaimé otra cilveka nelaimi? Vai naudas piedziņu ... nevienam nenovélu nonakt šada situacija ne Marinas ... ne Svetas .... turaties abas 🤗abas sievietes vienkarši žél . Svetiņ neklausies šajos rakstos tada ir dzive un tadi ir cilveki un Marina turies .... lai Dievs mus visus sarga .
 • Jolanta Hercenberga

  Jolanta Hercenberga

  Man kā kuldīdzniecei, kura veikalā redz to sievieti, par kuru Bez Tabu rakstā min baumas, zūd ticamība arī citiem veidotajiem sižetiem.
  • ;)

   ;)

   Tā Kuldīgā runā-tās baumas noteikti izplata pati viņa-lai izraisītu žēlumu(tas ir zemiski)jā tas gan viņa strādā ar smaidu,un bez pārmetumiem-apbrīnojami.
 • Irina Kleina

  Irina Kleina

  Piedodiet ka iejaucos, bet si sàpe ir abpusèja gan un gan, jo neviens normàls cilveks nevar tik àtri atgùties, tàdel ja kàds vai tìsi vai netìsi, nesodisim citus bet lausim to darit Dievam jo visi neesam bez greka un lai nedod Dievs to piedzivot nevienam un cienisim sa berna dveseles mieru un viens otru, dzive ir savada un sargasim savus bernus un viens otru.
 • Elvis Zverko

  Elvis Zverko

  Jūs neesat normāli bez tabu,sievietei tā ir nenormāli grūti pārdzīvot to kas ir noticis un jūs vēl publiski izplatat tādas baumas nepārbaudot faktus un lietas patiesību.
  Cik nožēlojami no jūsu puses.
 • ジルナイト ヴィータ

  ジルナイト ヴィータ

  Soreiz ir nosauts garam. Kam plassazinas lidzeklos apliet ar dubliem soferi,un cietuso gimeni. Un maldigs gan uzskats ka cilveki pasnavibu taisa TIKAI tad,kad ir vainigs. Ar vien vairak cilvekos pazud cilveciba,un plassazinu lidzekli izmanto esoso situaciju,lai saniditu tautu..
 • hello...

  hello...

  tas jau laikam ir tikai Latvija. auto notriec bernu un policija vel doma kurs ir vainigs... kur logika. berns ar riteni pret automasinu. ja redzi uz cela bernu vienmer jabrauc lenak, jo nekad nevar zinat kas var notikt. tapat nesaprotu ka var 10 gadus vecu bernu laist vienu uz ielas.tas vel joprojam ir mazs berns, kas visu ko var izdomat. kautka nelogiski ta valdiba sagrozijusi tos likumus. nekas nevar but sapigaks par berna aiziesanu, kurnu vel notrieksanu. autovaditajai vajag cietumsodu vainu tadu kompensaciju, pec kuras zinas ka nesties in neskatities uz ielas.
  • anoniims

   anoniims

   ceru, ka tev nekad negadīsies ceļā kas negaidīts, jo tad būs no cietuma jālasa savs komentārs
   • ;)

    ;)

    anoniims...vai varbūt jus esat tā Audi vadītāja?:)kad tik sparīgi,nikni atbildi?
    Nu lai tev veicās!
   • anoniims

    anoniims

    paldies Dievam nēesmu gan, lai gan pēc šī raksta šis cilvēks vairs nēeksistē, kas ir smieklīgi, vienkārši zinu kā šis cilvēks jūtas, tādēļ riebjas lasīt šādus komentārus. manuprāt, tas viss ir jāatstāj policijas ziņā, jo šie komentāri tāpat neko nemainīs. dzīvojam savas dzīves un ceramam, ka ar mūsu mīļajiem negadas nekas līdzīgs! :)
  • Archi

   Archi

   Pēc komentāra satura spriežot var saprast, ka jums no auto vadīšanas sajēgas ir visai maz vai praktiski vispār nav. Tādēļ, lūdzu, nevajag spriest par lietām, kuras neizprotat. Tajā posmā atļautais braukšanas ātrums ir 90km/h, gribētu redzēt kā jūs noreaģētu tādā situācijā, varbūt mazāk TV jāskatās, kur bremzējot auto apstājas kā pret sienu atdūries. :)
 • Viktorija Kikste

  Viktorija Kikste

  Bez tabu, jūs esat vienkārši ārprāts! Ceru, ka drīz pazudīsiet no TV ekrāniem!
  Jūs neesat normāli!
 • Iveta Kunga
 • anoniims

  anoniims

  es pazīstu sievieti, kas vadīja auto. advokātu viņa neizsauca, bet gan viņai pazīstama advokāte, kas dzīvo netālu devās mājās un ieraudzīja auto vadītāju, tādēļ piestāja. ļoti žēl vecāki, kas zaudēja bērniņu, bet ir jāskatās plašāk, nevaino citu, ja nēesi bijis klāt. nav jau tā, ka negadījums notika grāvmalē, jo sieviete izlēma, ka bērnam nav jādzīvo! plus, tēvs draud šij sievietei ar viņas dzīvības atņemšanu.

  un, lūdzu, beidziet publicēt "viena tante teica"
  • ;)

   ;)

   Un kā tu zini kad tēvs draud sievietei ar dzīvības atņemšanu?jocigi???? Un tas būtu godìgi-viņa atņēma nevainīga bērna dzīvību...
   Varbūt es kļūdos???
 • :(

  :(

  Nu nav viņi bijuši nelabvēlīga ģimene. Viņi vienmēr rūpējušies par bērniem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!