Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. oktobris

Elīna, Drosma, Drosmis

Horoskops aunam

Vari nopietni aizrauties ar jaunu dzīves ceļu meklēšanu. Sen dibinātie sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Šis ir brīdis, kad jāpārslēdz tava uzmanība uz daudz augstāku frekvenci, lai spētu uztvert nepateikto un saskatītu neredzamo..

Horoskops vērsim

Nebaidies ieņemt to nostāju, kuru citi skeptiski apšauba. Darbā saskaņo vārdus ar darbiem un turi reiz doto solījumu un pierādi, ka tavam vārdiem ir segums. Izturies dabīgi un nesamāksloti.

Horoskops dvīņiem

Šodien uzņemsies rūpes nevis cēlsirdīgu mērķu labā, bet lai nolīdzinātu kādu emocionālu pāridarījumu pret saviem tuvajiem. Ja nepārspīlēsi savu nozīmīgumu, izdosies panākt izlīgumu.

Horoskops vēzim

Pamēģini izmainīt savu izteiksmes veidu. Tam jābūt vienkāršam un skaidram, tikai tā tiksi adekvāti uztverts. Tas attiecas gan uz darbu, gan uz ģimenes dzīvi. Tiecies risināt jautājumus pēc būtības.

Horoskops lauvai

Ja pārāk aizrausies ar savu plānu un projektu slavināšanu, vari sapīties savu iedomu valgos. Tāpēc šodien stāvi ar abām kājām uz zemes – reālisms būs labākā pašizpausmes forma.

Horoskops jaunavai

Izmanto šo laiku, lai palutinātu sevi ar kultūras un mākslas jomas novitātēm un vakaru atvēli cilvēkiem, kuriem vienmēr nepietika laika. Būsi pārsteigts, cik daudz iedvesmas un dzīves enerģijas sasmelsies.

Horoskops svariem

Šodien vajadzēs stāvēt starmešu un plašākas vai šaurākas sabiedrības uzmanības epicentrā. Gandarījuma sajūta, kuru tversi, liks sajusties gandrīz vai neaizvietojamam.

Horoskops skorpionam

Tavus nodomus un plānus koriģēs ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi biznesa partneri var neturēt dotos solījumus, bet nepārdzīvo, jo providence ir sagatavojusi vēl izdevīgākus variantus.

Horoskops strēlniekam

Instinktīvi sajutīsi vajadzīgos cilvēkus, ar kuriem runāt. Bet teiktajam jābūt kodolīgam un pārdomātam.. Atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un sarunai, kā arī nepārspīlē savu kompetenci.

Horoskops mežāzim

Pašapziņa ir izlādējušās baterijas, bet drīz tiksi pieslēgts pie strāvas avota un vakarā jau jutīsies sprigans, lai pagrozītos sabiedrībā. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar savām zināšanām.

Horoskops ūdensvīram

Rudens lapu piebirušajās mīlas dārzos iespējams kāds emociju izvirdums un, jo intensīvāk tās virpuļos, jo destruktīvāka to iedarbība.. Šodien svarīgākā attiecību mērvienība būs rakstura noturība.

Horoskops zivīm

Mēģini atsacīties no dažiem saviem ieradumiem darbā un sadzīvē, kas tev par lielu pārsteigumu radīs daudz brīva laika. Šodien saīsini darāmo darbu sarakstu līdz iespējamajam minimumam.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Skandāli

Skandāli

Bez Tabu skaļākie skandāli! Vai tiešām mūsu mazajā Latvijā kas tāds notiek? Jā, bet kopā spējam visu vērst par labu!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Nesodāmības sajūta! Kuldīgas mēre ilgstoši glābj “sasmērējušos” policijas priekšnieku

Nesodāmības sajūta! Kuldīgas mēre ilgstoši glābj "sasmērējušos" policijas priekšnieku 105

Kuldīgas novada pašvaldības policijas priekšnieks Rinalds Gūtpelcs, kurš savulaik sodīts krimināllietā par miesas bojājumu nodarīšanu, pieķerts braucam ar auto bez derīgas tehniskās apskates, šoruden sagaidījis pirmās tiesu instances lēmumu citā krimināllietā. Tiesa lēmusi, ka Kuldīgas novada galvenais kārtībsargs pārkāpis dienesta pilnvaras, pārmērīgi lietojot elektrošoka ierīci, tādējādi nodarot miesas bojājumus. 200 sabiedriskā darba stundu un aizliegums ieņemt konkrēto amatu – šāds ir piespriestais sods. Tomēr amatu R. Gūtpelcs atstāt negrasās.

“Naktī sprāgst! Bail, ka logi izbirs!” Saulkrastu iedzīvotājus sadusmo armijas mācības

"Naktī sprāgst! Bail, ka logi izbirs!" Saulkrastu iedzīvotājus sadusmo armijas mācības 34

Iedzīvotāji ziņo par trauksmes situāciju Saulkrastos: sprādzienu un šāvienu dēļ nav iespējams gulēt! Satraukta Saulkrastu iedzīvotāja Bez Tabu ziņo: “Vakar naktī pamodos no tā, ka nenormāli šāva. Armija kariņu spēlē! Kādēļ to nedara pa dienu, bet naktīs? Vai par iedzīvotājiem nemaz netiek domāts? Dažreiz liekas, ka mājai visi logi izbirs!”

Lauris Reiniks, dzīvojot ASV, izjutis amerikāņu apsēstību ar šaujamieročiem

Lauris Reiniks, dzīvojot ASV, izjutis amerikāņu apsēstību ar šaujamieročiem 25

Iepriekšējās brīvdienās ASV Lasvegasā sarīkotā asinspirts, kuras laikā bojā gāja 59, bet ievainoti tika 527 kantrimūzikas apmeklētāji, daudziem liek uzdot jautājumu – kāpēc tā notika? Vai tiešām vienīgais vaininieks ir 64 gadus vecais Amerikas pilsonis, vai tomēr saknes meklējamas arī Savienoto Valstu likumdošanā, kura daudzos štatos ļoti viegli ļauj tikt pie šaujamieroča?

“Gribu pakārties kā tēvs…” Sirmgalvis epileptiķis, pamests vienatnē, izmisīgi lūdz palīdzību

"Gribu pakārties kā tēvs..." Sirmgalvis epileptiķis, pamests vienatnē, izmisīgi lūdz palīdzību 61

Sirmgalvis, kurš ilgstoši strādājis un maksājis valstij nodokļus, vecumdienās ir ļoti vārgs un slims. Vienatnē dzīvo mājā Rīgā bez centrālās apkures un labierīcībām. Bieži viņu pārsteidz epilepsijas lēkmes, kuru laikā krītot, gūst traumas. Kungam ļoti apgrūtinoši veikt ikdienas darbus – iekurt krāsni, uzkopt māju. Pats un cilvēki, kuri cenšas sirmgalvim palīdzēt, uzskata, ka sociālie darbinieki nesniedz palīdzību pietiekamā apmērā. “Bail, ka ziemu nepārdzīvošu, palikšu “auksts”,” bažījas vārgais kungs.

”Izšķaidīja seju, salauza ribas!” sūdzību skaits par apsargiem Austrumu slimnīcā turpina augt; vadība bāž galvu smiltīs

“Izšķaidīja seju, salauza ribas!" sūdzību skaits par apsargiem Austrumu slimnīcā turpina augt; vadība bāž galvu smiltīs 56

Arvien vairāk cilvēku apgalvo, ka Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) apsargi ir nepamatoti agresīvi un izrēķinās ar pacientiem. ”Riktīgi sadauzīja seju, salauza ribas, traumas sejā bija tādas, it kā būtu plēstas acis ārā,” ziņo satraukta pacienta sieva. Sarunā ar Bez Tabu rodas iespaids, ka slimnīcas pārstāvji nevēlas pārliecināties, kā uzvedas apsargi, nav ieinteresēti veikt preventīvu darbu, lai neciestu pacienti nākotnē.

“Man kā mātei, šo dzirdot, saceļas spalvas!” Eksperti par Liepājas tiesas spriedumu piekautā zīdaiņa lietā!

"Man kā mātei, šo dzirdot, saceļas spalvas!" Eksperti par Liepājas tiesas spriedumu piekautā zīdaiņa lietā! 35

”Vakarā, kad meitenīte raudājusi, vīrietis saķēris bērnu aiz abām rokām, vilcis pa dīvānu no viena gala līdz otram, pēc tam gultas galā zīdaiņa rokas atlaidis – meitenīte nokritusi uz grīdas un pret laminātu atsitusi galvu. Vēlāk slimnīcā bērnam konstatēts smadzeņu satricinājums un paura kaula lūzums – smagi miesas bojājumi, kas var būt bīstami dzīvībai.”

“Neesmu balta un pūkaina!” Riebiņu vidusskolas direktore par valsts naudas šķiešanas pārmetumiem

"Neesmu balta un pūkaina!" Riebiņu vidusskolas direktore par valsts naudas šķiešanas pārmetumiem 66

Riebiņu vidusskolā vairākus gadus pēc kārtas atklāti pārkāpumi, tostarp tādi, kas, iespējams, liecina par valsts naudas šķērdēšanu. Izglītības kvalitātes valsts dienesta (IKVD) pārbaudēs atklājies, ka tiek īstenotas programmas, uz kuru mācību stundām (pārbaužu laikā) neierodas neviens skolēns, bet skolotāji samaksu saņem un nereģistrē kavējumus.