Šis vīrietis cieta smagā avārijā… Policija nav uzskatījusi par vajadzīgu ar viņu sazināties

6 komentāri

Kāds vīrietis, cenšoties brīdināt par satiksmes negadījumu citus, tādā iekļuvis pats. Šobrīd viņa veselību piemeklējušas nopietnas problēmas, un arī atbildīgās iestādes neesot bijušas tik atsaucīgas kā gribētos. Kas īsti notika?

Traģiskais negadījums noticis janvārī ceļā uz Madonu, kad Aivars, automašīnā braucot kopā ar brāli, pamanījis, ka ceļu aizšķērso kāds smagais automobilis, kas, lai atvieglotu baļķu iekraušanu, turpat blakus piedzinis arī piekabi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā radījusi bīstamu situāciju satiksmē, tāpēc nolemts izkāpt ārā no auto un, novietojot atstarojošo trīsstūri, kas signalizē par bīstamu situāciju, doties runāt ar kravas automobiļa vadītāju. Diemžēl bīstamo situāciju nepamanīja kāds cits autovadītājs, kurš notrieca Aivaru.

Pēc gūtās avārijas vīrietim ir lauzts plecs un zaudēta kāja un joprojām saglabājas rūgtums par varasiestāžu attieksmi. Uz Bez Tabu jautājumu, vai policistiem tomēr nevajadzētu piezvanīt cietušajam un pateikt, ka process ir uzsākts un visi apzināti, atbildē ir dzirdams “nē”…

Foto

Video

TOP komentāri

 • Alberts Dinters
  +7 +7 0

  Alberts Dinters

  Komentāriste - Aivaram šobrīd ir vajadzīgs tieši tas, ko Jūs rakstāt. Morālais atbalsts. Esot pie viņa slimnīcā jutu, ka viņš ir spēcīgs cilvēks ar labu sirdi.
 • Komentāriste
  +3 +3 0

  Komentāriste

  Aivar, Tu iespējams izglābi kāda cita dzīvību riskējot ar savu! Tu esi varonis! Veseļojies un Tev viss izdosies!
 • :/
  +2 +2 0

  :/

  Jau pirmajā dienā viss tika darīts,lai slēptu ziņas.Nekur neuzrādijās,ka tāda smaga avārija vispār ir bijusi!
  Vienīgi Ogres novada avīzē parādijās melīgs raksts,par to ka viņš pats ieskrējis baļķu krāvumā.Nebija pieminēts neviens vārds par baļķvedēju,un pārējām iesaistītajām automašīnām!
  Un starp citu Aivars bija pilnīgi adekvāts jau otrajā dienā! Tā ir vienkārša policijas neizdarība!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl