4 komentāri

Vairāki pensionāri saskārušies ar nepatīkamu pieredzi ar kādu optikas firmu. Cerējuši saņemt brilles, lai varētu redzēt, taču “izcīnīt” savu pirkumu, par kuru samaksāta liela naudas summa, izdevies tikai tad, kad piesaistīta televīzija.

Firmu, ar kuru viņiem bijušas problēmas, sauc Elegant Optika – rīkotajā prezentācijā Lēdurgas kultūras namā klāt bija vairāki cilvēki, tostarp Vitālijs, nolemjot pasūtīt sev jaunas brilles un samaksājot 61 eiro, kas, zinot pensionāru ienākumus, ir liela nauda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Sākotnēji viss šķitis cerīgi, taču pagājis mēnesis, bet ziņu kā nav tā nav. Sirmais vīrs vairākas reizes zvanījis firmai, kas turpinājuši atlikt datumu, bet brīdī, kad acenes beidzot atsūtījuši, izrādījās, ka tās nav tās, uz kurām pircējs sākotnēji cerējis un redzēt tikpat kā nevarot. Mēģinot vērsties pie komersanta ar lūgumu samainīt savu pirkumu vai atdot naudu, viss novedis pat tik tālu, ka firma, izdzirdot, kas zvana, vienkārši nometusi telefona klausuli.

Video

TOP komentāri

 • Bez Tabu
  +5 +5 0

  Bez Tabu

  Priecīga ziņa - uzņēmēji šodien ieradušies Lēdurgā un atdevuši Vitālijam naudu par neesošajām brillēm!
 • Dzintra
  0 0 0

  Dzintra

  LABSVAKARS JŪSMĀJĀS!IZLASĪJU RAKSTU PAR KRĀPŠANOS AR BRILLĒM.ZINIET TAS PATS JOKS BIJA PALSMANES PAGASTĀ.MANAI MAMMĪTEI ARĪ ATSŪTĪJA BRILLES AR KURĀM NEKO NEREDZ.ZVANAM,BET VIŅI NECEĻ TELEFONU.ŽĒL TO CILVĒKU,TUR VISA RINDA BIJA NO PENSIONĀRIEM.TĀ IR KAUT KĀDA BLĒŽU KOMPĀNIJA.REKLĀMĀ TEIKTS,KA PĀRBAUDE PAR VELTI,BET KĀ LŪDZA IZMĒRĪT ACU SPIEDIENU,TĀ UZREIZ PIECI EIRO PIERĒĶINĀJA.VAI TAD TĀ NAV ACU PĀRBAUDE?UN RĀMJU AR PIEDĀVĀJA TIKAI DĀRGOS.TEICĀM,KA VIŅAI TAS PAR DĀRGU,TAD ILGI RAUSĀS PAR KASTĒM UN IZVILKA UZ PUSI LĒTĀKAS.PALĪDZIET ARĪ MUMS ATGRIEZT MAMMĪTEI NAUDU,LAI VAR AIZIET UZ VEIKALU UN MIERĪGU SIRDI NOPIRKT ĪSTAS BRILLES.VISU CIEŅU JŪSU KOMANDAI!
 • amps
  0 0 0

  amps

  Vai jūs tam video varat beztabu džingliņu skaļumu noregulēt tā lai tas nav tik skaļš kā pats sižets. Kurls var palikt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl