Pievienot komentāru

Koncertmeistars un kokļu restaurators Imants Robežnieks ir saņēmis Latvijas lepnuma balvu par ieguldīto darbu, taču neuztver to kā pašsaprotamu lietu. Bez Tabu devās ciemos uz viņa darbnīcu!

Mūzikas instrumentu meistaram, kā arī restauratoram katra kokle ir kā mīļš bērns. Viņa darbnīcā saņemtā Latvijas lepnuma balva stāv goda vietā un pēc tās iegūšanas atzīst, ka saņēmis neskaitāmus apsveikumus no sev tuviem cilvēkiem un arī tādiem, ar ko nav izdevies satikties gadu desmitiem.

Vienam no Latvijas lepnuma ceremonijas vadītājiem Arnim Krauzem pat vēl kādu laiku pēc šī pasākuma ir saglabājušās pacilājošas sajūtas. “Tā ir iespēja ieraudzīt mums apkārt šos labos cilvēkus, kuri bieži vien ne jau ar lielu naudu, vai citām finanšu lietām palīdz apkārtējiem. Dažkārt tas ir izpalīdzīgs plecs kādam grūtā brīdī,” viņš saka.

Foto

Video

Par projektu

”Latvijas Lepnums” ir 2004. gadā aizsākts kanāla ”TV3” (SIA All Media Latvia) sociālās atbildības projekts, kas jau vairāk nekā 16 gadu garumā ”Latvijas Lepnuma” godināšanas ceremonijā apbalvo līdzcilvēkus, kuri ar pašaizliedzīgu, nesavtīgu rīcību un iedvesmojošu darbu ir padarījuši Latviju labāku, veicinot pozitīvas pārmaiņas, vairojot iejūtību, iekļaušanu, uzlabojot cilvēku savstarpējās attiecības un sabiedrības domu.