Komentāri

Koncertmeistars un kokļu restaurators Imants Robežnieks ir saņēmis Latvijas lepnuma balvu par ieguldīto darbu, taču neuztver to kā pašsaprotamu lietu. Bez Tabu devās ciemos uz viņa darbnīcu!

Mūzikas instrumentu meistaram, kā arī restauratoram katra kokle ir kā mīļš bērns. Viņa darbnīcā saņemtā Latvijas lepnuma balva stāv goda vietā un pēc tās iegūšanas atzīst, ka saņēmis neskaitāmus apsveikumus no sev tuviem cilvēkiem un arī tādiem, ar ko nav izdevies satikties gadu desmitiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienam no Latvijas lepnuma ceremonijas vadītājiem Arnim Krauzem pat vēl kādu laiku pēc šī pasākuma ir saglabājušās pacilājošas sajūtas. “Tā ir iespēja ieraudzīt mums apkārt šos labos cilvēkus, kuri bieži vien ne jau ar lielu naudu, vai citām finanšu lietām palīdz apkārtējiem. Dažkārt tas ir izpalīdzīgs plecs kādam grūtā brīdī,” viņš saka.

Foto

Video

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl