5 komentāri

Mēs dzīvojam patiešām “interesantā” valstī – ļaundari bieži vien tiek cauri sveikā, bet tos, kuri no sirds vēlas kādam palīdzēt, bremzē dažādas birokrātiskas padarīšanas. Šis ir tieši tāds stāsts!

Jāzeps pārstāv Ogres pensionāru, invalīdu un neredzīgo biedrību. Viņš pats par saviem līdzekļiem iegādājies autobusu, ar kuru pārvadāt Ogres sirmgalvjus, kā arī cilvēkus ar invaliditāti. To bija plānots izmantot, lai nogādātu viņus dažādos pasākumos un palīdzētu arī viņiem kā pilntiesīgai sabiedrības daļai izbaudīt kultūru. Atbildīgajām iestādēm gan ir citi plāni…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau “dzenot” autobusu uz savu māju pa pilsētu no Latgales, viņu apturējusi policija un brīdinājusi, ka būs jāmaksā sodi. Izrādās, ka vīrietim tagad vēl jāizdod nauda par dažādiem papīriem, lai tikai pierādītu, ka viņš ir pilntiesīgs šo cilvēku pārvadātājs.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Andronkols
  +3 +3 0

  Andronkols

  Dažam labam liekēdim tak jārada ilūzija, ka strādā! "Bifelē"- kā teiktu daži "pārstrādājušies" Liepājas domes "speciālisti"...
 • Jānis
  +1 +1 0

  Jānis

  Provokatīvs "BEZ TABU" - Roberts Blass raksts, lai atkal kacinātu lasītājus: ko nozīmē "iekasēt"? Ko jautāja "ļaunie" policisti? Kāpēc piemini vārdu "valsts", ja jārunā par atsevišķu likuma normu, par kuru pat nekas nav pieminēts, kur nu vēl papētīts. Pretīgi lasīt tik pliekanu un seklu pavadtekstu "dzīvojam interesantā valstī". Pērc biļeti, visu labu. Var vien nojaust to gļēvumu, ar kādu raksts rakstīts, neba tāds kaut Zemessardzē būtu iestājies.
 • Brille

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl