1 komentārs

Nepatīkamā pārsteigumā iedzīvojusies kāda liepājniece, kura sarūpējusi džemperi savam vīram, taču, kā izrādījies, tas krāso ķermeni pazīstamo multfilmu tēlu Smurfu krāsās.

Saiva vēlas iepriecināt vīru, tāpēc dodas uz vienu no Liepājas tirdzniecības centriem, kur apģērbu veikalā iegādājas džemperi par 25 eiro. Dīvainības sākušās, pārnākot mājās, kad viņas dzīvesbiedrs priecīgs par džemperi, uzreiz to uzģērbis un atklājis, ka tas krāso ķermeni.

Arī nākamajā dienā uzvelk – atkal zils kā multfilmu tēls. Pēcāk iemērc bļodā ar aukstu ūdeni un iznākums turpina šokēt: arī bļoda maina krāsu. Tad ievieto veļasmašīnā uz, kā pati saka, visvienkāršāko režīmu. Jau mēnesi ar tirgotāju notiek cīņa par iztērēto naudu. Esot piedāvāts saņemt citu preci vietā, bet nekas cits neder.

Ar pirkumu pierādošu čeku Bez Tabu komanda dodas raudzīt, vai tirgotāja nostāja mainījusies. Tātad bez tā, ka džemperis, iespējams, brāķis, var nākties vēl samaksāt par ekspertīzi. Veikala pārstāve apgalvo, – preci veikalā vajadzēja nogādāt uzreiz pēc tam, kad vīrs to uzlaikoja. Lielo skādi esot nodarījusi mazgāšana, ja iemērkšanu aukstā ūdenī par tādu var uzskatīt.

Foto

Video

TOP komentāri

  • haralds elceris
    +1 +1 0

    haralds elceris

    varu ietekt nekad mūžā tajā veikalā vairs neiepirkties un arī dratgiem neieteikt!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl