“Šīs auss magnēts tev palīdzēs atmest smēķēšanu!” Ka tik ne arī…

5 komentāri

Iedzīvotāji interneta ārēs pamanījuši kādu reklāmu ar aizdomīgu brīnumlīdzekli, kas it kā palīdz cīnīties ar smēķēšanas atkarību. 

Tīmeklī redzams, ka tiek tirgoti savdabīgi ausu magnēti; tos piestiprinot noteiktos punktos, vispār zūdot vēlme aizsmēķēt cigareti. Par šā produkta maģisko iedarbību turpat mājaslapā raksta arī sociālo tīklu lietotāji, taču, uzmeklējot viņu vārdus Facebook, par šādu lietotāju eksistenci nekas nav atrodams…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Nav noslēpums, ka “biznesmeņi”, kuri internetā cenšas nopelnīt uz cilvēku naivuma rēķina, ir savairojušies aritmētiskā progresijā. Izskatās, ka arī šis ir tas gadījums, jo Bez Tabu komandas aptaujātie speciālisti ir skeptiski par šā brīnumlīdzekļa iedarbību. Lai atmestu smēķēšanu, pats galvenais ir spēcīga griba.

Video

TOP komentāri

 • 112
 • Normunds Kolāts
  +1 +1 0

  Normunds Kolāts

  Var jau būt, ka tā ir pašiedvesma, taču kad sāku lietot šos magnetus, septītajā dienā šmēķešanu atmetu!!!! Pēc 36 smēķēšanas gadiem!!!Vēl joprojām nevaru tam noticēt.
 • rita
  0 0 0

  rita

  PASUTIJU ŠO PRECI.Ar lielu ceribu ka viss bus ka saka. Pirmaja diena patureju un tisam nebija velelsanas ipaša,otraja arī 3 stundas.Bet piekritisu ir jabut seviskai ticībai un pats atmetīsi. Problēma sākās 3 dienā. Pēc stundas paturēšanas auss pilnīgi sarkana un sāp. Ceturtajā tāpat. Sameklēju kontakt tālruni lai ko sīkāk uzzinātu, taču visu laiku atbild. VISAS LĪNIJAS IR AIZŅEMTAS, PĒC SIGNĀLA ATSTĀJIET ZIŅU.Tas vien liecina ka cilvēki tiek muļķoti.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl