2 komentāri

Kādas daudzdzīvokļu ēkas iedzīvotājiem Rīgā pamatīgus sarežģījumus rada sabojājies lifts, kas savu funkciju nav spējīgs veikt nevis pāris dienas vai nedēļas, bet jau pusotru gadu.

Deviņstāvu mājā mitinās vairāki gados vecāki cilvēki, kuri lifta neesamības dēļ izvēlas labāk nemēģināt riskēt un mērot šo vairāku stāvu distanci pašu spēkiem. Tā nu situācija novedusi līdz absurdam un 75 gadus vecais Antonijs, kurš veselības apstākļu dēļ pārvietojas ar kruķiem un jau vairāk kā gadu pats spējīgs iziet ārpus sava dzīvokļa…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lifts nedarbojas, jo to nakts aizsegā aizdedzinājuši ļaundari, bet Rīgas namu pārvaldnieks par tā remontu vēlas astronomisku summu – 45 000 eiro. Tikmēr paši iedzīvotāji atraduši firmu, kura to pašu darbu var veikt par 12 000 eiro, jo izrādās, ka ugunsgrēkā cietušajam liftam nav sabojāts motors un tas samazina izdevumus.

Foto:

Video

TOP komentāri

  • Dace
    +1 +1 0

    Dace

    Un vai sis gadijums vienigais?
    Naudu par apsaimniekosanu iekase, bet kada apsaimniekosana- ja nu vienigais setnieks, kas majas prieksu ar slotu noslauka un reizi nedela "izbrauc" pa trepem ar slapju lupatu.... un majai (konkreti runaju par savu 9stavu maju Purvciema) ne naudas uzkr ajums, ne remonta darbi kops majas uzcelsanas 70-tajos gados :D
  • Phe

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl